25 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. İlerde evlenip anne olmanın hayalini bile kuramıyorum?

Gizli Üye
Kadere kısmete inanan biriyim. Acaba sınanıyor muyum bu konuda diye düşündüğüm de çok olmuştur. Ama her insan sevilmek karşı cinsle sevgisini, vaktini, birtakım düşünceleri paylaşmak ister takdir edersiniz ki. Hem pandemiden hem de yeniden başka bir bölüm okumak için üniversite sınavına hazırlandığımdan dolayı eskisi kadar sosyal değilim. Gerçi önceden sosyaldim de neden olmadı? Platonik doğdum platonik gideceğim galiba. Bilmiyorum sorun ben de mi.

Ayrıca güzel hoş nahif biri olduğumu düşünüyorum. Çok gösterişli, ben buradayım diyen türde biri olmadığım içindir belki. Ama gelip de açılmaya veya konuşmaya, arkadaş olmaya çalışan olmadığı için kendimi ilerde evli, hatta anne adayı olarak bile hayal edemiyorum. Çok ütopik geliyor düşününce. Düşünün o kadar uzağım. İllaki sevileyim demiyorum, bir şeyler elbette karşılıklı olmalı. Ama anladınız siz. Aşk gibi aşk, ya da dost gibi dost biriyle güzel bir aşk hayatı yaşamak istiyorum. Hatta ilk sevgilim evlenmeyi isteyeceğim adam bile olabilir.
25 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. İlerde evlenip anne olmanın hayalini bile kuramıyorum?
7
2
Görüşünü yaz