En yakın arkadaşım ve sevgilim lütfen okuyun zor durumdayım?

Gizli Üye
Merhaba. 5 yıldır aralıklarla süregelen bir ilişkim var ve birbirimize çok aşığız. Bir yanda da gözümü kapatıp kendimi emanet edeceğim bir dostum var. Her iyi her kötü gün birbirimizin yanında olduğum bir arkadaşım. Yaklaşık 6 ay önce ikisini tanıştırdım hep birbirlerini tanıyorlardı ama asla aynı ortamda uzun süre vakit geçirmemişlerdi. Okulumuz dolayısıyla hep aynı ortamdayız ve hep üçümüz takılıyoruz. İkisi de birbirini çok sevdi çok iyi anlaşıyor. Bu da beni haliyle çok mutlu etti havalarda uçtum. Yurtları aynı istikamette olduğu için onlar eve hep beraber dönmeye başladılar. Fakat benim yurdum onlara ters tarafta ve biraz uzak. Dolayısıyla ben hep 1 2 saat erkenden kalkıp yola düşüyorum. Fakat ikisi benden sonra da oturup sohbet edip öyle eve geçiyorlar. İlk zamanlar arkadaşım resmen her konuştuklarını bana kelimesi kelimesine anlatıyordu ve hep benden bahsediyorlardı. Fakat zamanla işler değişti. Aralarında espiri olan şeyleri ben bilmemeye başladım. Hayatlarında bazı gelişmeler oluyor Bana da anlattıklarını zannediyorlar ama ben hep sonra öğreniyorum. Çünkü ikisi önceden konuşmuş oluyor. Aralarında gereksiz bir samimiyet oluştu. İlk başlarda benim için bu sıkıntı olmuyordu fakat her geçen gün içime sıkıntı dolmaya başladı. Bazen üçümüz takılırken ben orada değilmişim gibi hissediyorum. Sevgilim yakın arkadaşıma ilgi gösterirken izliyorum. Hep arkadaşımın derdini soruyor sıkıntısını paylaşıyor hep ona bir tavsiye veriyor. Arkadaşım istemese bile onun problemlerini çözmeye çalışıyor. Arkadadaşımın doğum gününün derdine düşmüş aylar öncesinden. Bir kes onunla baş başa sohbet ederken bana arkadaşımın ismi ile hitap etti. Bu benim çok zoruma gitmeye başladı. Bazen ne kadar saçmaladığını, ne kadar pislik iğrenç bir insan olduğumu düşünüp kendime kızıyorum. Ben nasıl böyle bir şeyden rahatsız olurum diyorum. Ben nasıl bir insanım diye kendime soruyorum ama bazense eve gelip sinir krizleri geçiriyorum. Sevgilim arkadaşım evine sağ Salim gitsin diye ona geç saate kadar refakat ediyor. İşi olsa bile! Onu bırakmadan yurda geçmiyor. Ben ne yapmalıyım. Kafayı yiyorum sinir krizleri geçiriyorum. Ben sevgilimin yakın arkadaşlarıyla asla fazla bir samimiyet kurmuyorum. Sorun bende biliyorum. Çok düşünüyorum belki de ama engel olamıyorum. Biri bana yol göstersin.
En yakın arkadaşım ve sevgilim lütfen okuyun zor durumdayım?
4
3
Görüşünü yaz