Off ne yapsam sizce?

Gizli Üye
Arkadaşlar bi ara okuldan biriyle sevgili olmuştum ama arkadaş ortamım o kadar katı ve kuralcıydı ki söylemedim onlara, ve sonra da çocuktan ayrıldım. Çocuğa da dedim lütfen kimseye söyleme bunu. Çocuk da tamam dedi sonra birinin benden hoşlandığını duymuş ve çocuğa o benim sevgilimdi, ayrıldık ama geri barışıcaz demiş. Bunu da benim arkadaşlarım duymuş, çocuğun yalan söylediğini düşünmüşler ve benim yanıma gelip "şu çocuk senin hakkında şunları uydurmuş, sana iftira atmış, git hesap sor senin hakkında nasıl böyle şeyler uydurur" dediler. Tabi bende kalakaldım öyle ve çok üzüldüm. Çünkü söylesem gerçekten sevgili olduğumuzu, o söylediklerinin uydurma olmadığını bu sefer bana küserlerdi niye söylemedin diye. Onları kaybetmekten korktum ve sustum  O konu öyle kapanıp gitti. Bu arada basettiğim çocuk pes etmedi ve bir süre sonra sevgili olduk. Şu anda nişanlıyız, o arkadaşlarımla da görüşmüyorum ama işte hala sevgilimin o ara bana iftira attığını düşünüyorlardır. Biraz vicdan azabı duydum, şu anda ne yapabilirim? Gerçekleri görüştüğüm 1 arkadaşıma anlattım, diğerleri ile bir bağımız kalmadı. Anlattığımda arkadaşım bu olayı unutmuş olduğunu söylemişti. Belkide unutmuşlardır. Napsam boşversem mi sizce?
Off ne yapsam sizce?
5
1
Görüşünü yaz