Erkek arkadaşım yediğimiz her şeyden kardeşine de ayırıyor. Normal mi bu?

Gizli Üye
benim erkek arkadasim 28 yasinda, bunun bide kucuk erkek kardesi var 25 yasinda. bunlar birbirine cok bagli buyumusler, anne babasindan fazla benim sevgilim bakmis kardesine diyebilirim. ama artik ikiside buyu yetiskin islerinde guclerinde, ve kardesininde sevgilisi var.

Ama benim erkek arkadasimin soyle bi huyu var kardesine cok fazla duskun... Oyle boyle degil.. Bu guzel bisey cunku benim kendi kardesimle aram cok iyi degil. Bastan cok imrenirdim ama bazen diyorum iyi ki boyle degiliz, ben oyle sevgi yumagi biri degilim daha sert soguk gibi dururum (ama tanisaniz seversiniz).

Neyse bi sure sonra biz ne alirsak kardesine de ondan alma ya da onada ayirma durumu cikti. Tamam guzel paylasirsin iyi hos ben pinti ya da kiskanan biri asla degilim ama yani her seferinde de olmazki.. Sonucta kucucuk cocuk degilki bu 25 yasinda kazik kadar adam, okumus iyi bi is sahibi parasi pulu birsuru yani o kendi sevgillisine yediriyo. Bizimki elinde olsa benim onumden alip kardesine goturcek. yapmadigi bisey de degil yani. Ornegin bi gun sushi almistik kendi yedi yedi (hizli yiyen biri ben ise cok yavas yerim), doydu bayagi kalmisti daha hic bisey demeden paketlemeye basladi, bakiyorum boyle anlamaya calisiyorum ne yapmaya calistigini, diyo kardesimde sever onada goturim biraz sen yemiyosun galiba (acik acik ortada daha yedigim), ve biraz goturiyim dedigi de tum geri kalani yani.
ya da en basitinden bir paket cips aldik ya, bildigin kucucuk paket cips. yeni bi tat cikmis denemek icin, yine ayni sekil kendi yedi biraz, ben yalanim yok bir ya da iki tane aldim paketi sardi kapatti bunuda kardesime goturuyum diye... Sanki kendisi alamiyo ya da parasi yok nebilyim sanirsin 5/6 yasinda cocuk...

Bu olay artik baya canimi skmaya baslamadi degil yani, normal mi bu ya yoksa beni mi abartiyorum Şu an en kucuk ornekleri verdim ama bu herseyde boyle. Kardesindir seversin ama ozaman benimde kardesim var banada bi sor sende goturmek istiyomusun diye, anlam veremiyorum bu hareketlere. Kardes sevgisi tamamda yani bu kadar da olmaz bence,
Erkek arkadaşım yediğimiz her şeyden kardeşine de ayırıyor. Normal mi bu?
6
6
Görüşünü yaz