İlişkisi olmadığı halde ilişkim var yalanını söyleyen erkek niye der?

harttttt
Öncelikle merhaba. ayni işte çalışıyorduk ben o işten çıktım ondan sonra ona karşı duygularım ifade etim söyledim.
Bana bunu söyledi
Maalesef KB yeliz aşkı eniyi bilenlerdenim. oyuzden kalbini kirmak istemiyorum uzun süredir hayatımda biri var. o konuya gelirsekte şaka yapıyordum sana. kendine iyi bak.
Dedi ben hiç birsey diyemedim canim çok acıdı görüldü atim sonra uzun Bi süre sonra onu engeldim çünkü gururumu ayaklar altına aldım
Ve şöyle birey var kendis daha önce sevdiği kızı trafik kazasında kaybetmiş Bi insan ve o kızdan sonra hayatına Bi çok kızın girdiğini ve defalarca denediği kiz unutamadiklarini söylemişti Bi ara
Açıkça söylemek gerekirse kendisi bana eğlencesine canı sıkılınca ayrılacak ilişkileri sevdiğini demişti bana. neyse işte konu böyle
Bana sakasina Bi ara istersen geliyim babandan isteyeyim demisti. duygularimi dile getirdigimde bunuda demiştim bana şaka yaptığını söyledi

Cidden merak ediyorum. bide uzun süredir hayatından biri yokmuş yalanmış bana kuzeni dedi
Merak ediyorum hani neden böyle Bi yalan dersinki. Özelikle erkekler söylüyor yardımcı olun Bi erkek uzun süredir hayatında biri olmadığı halde niye böyle bir yalan söylerki. onu seviyorum ona değer veriyorum cidden😔😔
İlişkisi olmadığı halde ilişkim var yalanını söyleyen erkek niye der?
5
1
Görüşünü yaz