Sevgilimle kız arkadaşım arasında kaldım akıl lazım?

Gizli Üye
Kız kankam çok yakınımdır bir sene oldu tanışalı ama her gün birlikteydik üzüldük ağladık güldük sevindik falan her gün dolu dolu geçti sanki doğduğumuzdan beri arkadaşız o derece iyi anlaştık. Sevgilim oldu ona kız kankamın ne kadar önemli birisi olduğunu söyledim yaptıklarımızı anlattım (daha önceden de biliyodu kız kankamla yakın olduğumu bu sefer detaylıca anlattım) sevgilim kız kankama hiçbir şekilde tahammül edemiyo benim onunla arkadaşlık yapmama onunla aynı ortamda aynı yerde bulunmamı bile istemiyo çok kıskanç kız kankam da o kadar anlayış gösterdi sıkıntı yaşıyosan arkadaşlığımıza ara verelim dedi sevgilim hakaret üstüne hakaret etti kız kankama şimdi de kız kankamla aynı üni hayali kurduğum için işlerim iyice karıştı agalar kız kankam sakin ince düşünüyo beni düşünüyo ama sevgilim onunla yakın olmamı istemiyo sevgilimin dediği şeyler şunlar:
Tamam ne dersem diyim tabiki de onu korumaya devam edeceksin bak hiç bi kavga da ne üzüldüm ne ağladım ancak sinirlendim ama benden daha çok savunduğun biri var hayatında ve beni anlamamak için o kadar çaba sarfediyorsun ki anlamıyorsun işte sen beni ben o saate (bahsettiği şey kız kankamla evlerimiz yakın herhangi bi sıkıntı yaşadğımızda birbirimizi hemen çağırır beş dk konuşur evlere dağılırız anlattığı olay da gece 11-12 civarında dışarı birlikte çıkmamız) senin hiç
Bi zaman yanında olmayacağım bi kapıya beş dk çık diye çıkamayacağım anlık şeyler yapamayacağım ama onunla yapabiliyorsun her seferinde onu bana savunuyorsun bunu asla anlayamazsın.
Onun dershanesi olmasa her an beraber olabileceğin biri mi evet.(kız kankamın dershanesi olduğu için eskisi kadar sık görüşemiyoruz) e ben olamıyorum bundan rahatsızsın (sevgilimle kız kankamla olduğum gibi olmak istiyorum daha öncesinden konuştuk) biliyorum ama değiştiremiyorum ama benle yapamadığın herşeyi onunla yapabiliyorsun hayal kuruyorsun savunuyorsun. Rollerimiz onunla değişmiş gibi hissediyorum.
O zaman benimle yaşayamadıkalrıjı başklarıyla da yaşamanı istemiyorum.
Sevgilimle kız arkadaşım arasında kaldım akıl lazım?
2
2
Görüşünü yaz