Kayincom Ya Asik ya da BENLE sirf Bir Heveslik Birsey YASAMAK isttyior Ben bunu Nisanlima nasil söylerim Ailede faciacikacak?

Berfingizli
Merhaba sevgili Dostlar bana Ilk önce Negativ sözler yazacaginiz icin Size yasadiklarimi Anlatmak istiyorum Ben 25 yasindayim. 5 senelik bir Birlikteliyim VAR nisanlimi cok seviyorum onun Arkasından veya onun haberi olmadan hiçbir şey yapmam kendimi suçlu hissediyorum da tam olarak bilemiyorum hiç kimseye güvenip anlatamıyorum benim nişanlımın abisi ben ilk onların evine geldimde tanıdım abisi evli iki çocuğu var karısını bildiğim kadarıyla daha önceden aldatmış çünkü benim eltımın vücudu nasıl desem göğüs bölgesi hiç yok benim nişanlımın abisi çok şikayetçi bu durumdan konuyu uzatmadan ilk tanışmaya gittiğimde nişanlımın evine hiçbir zaman bana yan gözle bakacağını beklemedim aklımın ucundan bile geçmedi görümcemin kocasından falan beklerdim ama hıc bır zaman ondan deyıl abisinin çünkü hep abi olarak gördüm bu abısı sürekli gözlerine benim göğüslerime sürekli bakıyor muş ben halbuki kendimi açık giyinen birisi değilim hele hele nişanlımın evine gittiğim halde benim nişanlım çok kıskanç olduğu için hep uzun şeyler bol kıyafetler giyerim neyse onun abisı bana karşı artık aşk mı bir duygumu heves mi anlayamadım beni arayıp arasıra hep sormaya başladı kardeşim işte miyim müsait misin konuşabilir miyiz ben de buyur abi dedim ya dedi ben seninle konuşmak istiyorum , çünkü benim ve nişanlımın arasında bazen kıskançlık sorunları yaşadığımız için bir büyüğümüz olarak abimiz olarak onu anlatıyorduk halbuki adam gözlerini bana dikmiş aradı beni. Konuşmaya başladık o anda ben affedersiniz tuvaletten çıkıyorum abi dedim kusura bakma şu anda tuvaletteyim beni sonra arar mısın yok dedi sen tuvalette kal dedı bende toıletteyım ben dedi açık konuşmak istiyorum başladı bana anlatmaya nasıl aldattığını eltımı baska birisiyle aldatmış Yok o büyük göğüs istiyor muş insan arada sırada kaçamak yapabilirmiş en sonda dedim ki ya abi bu konuları bana niye söylüyorsun beni ilgilendirmiyor ben karışamam ben hiçbir şey söyleyemem bana döndü dediki bak dedi beni yanlış anlama ama ben seni çok istiyorum hele o göğüslerini öyle avucumun içine alıp sıkasım geliyor ben sok oldum telefonu kapattım. Bana mesaj yazmaya başladı lütfen söyleme aileme aramızda kalsın ben seni ilk günden beri seviyorum seninle hayal kuruyorum ne olur bir şans ver bize hiç kimse duyması lazım değil mezara kadar seninle benim aramda ben önce bir şok geçirdim halbuki öyle bir insan değil zaten nasıl bu zamana kadar anlamamışım ben bunun farkında değilim bana olan ilgisini ben seni ararım sorarım kardeşim işte mi değil mi yanındaysa de telefonu verip dersin buyur abini arıyor ulaşamamış sana eğer yoksa devam yaparız ben seni çok hayal ediyorum şu anda tuvalette çıplakım ama böyle şeyleri yazdı ben hepsini sildim ve bloke ettim ben kaç haftadan beri kendimi suçluyorum acaba ben mi yanlış bir şey yaptım beni yanlış anladı diye ne yapacağımı da bilmiyorum yoksa ailede faceye çıkacak. Sonuçta ben bir el kızıyım dünya bir yana o bir yana insanda hiç mi allah korkusu yok
Kayincom Ya Asik ya da BENLE sirf Bir Heveslik Birsey YASAMAK isttyior Ben bunu Nisanlima nasil söylerim Ailede faciacikacak?
3
5
Görüşünü yaz