Lütfen bir şey diyin bunu neden yaşadım haketmedim?

Gizli Üye
Çok kötüyüm.. 20 yaşımdayım Hayatımın şokunu yaşadım. 1 ay önce yaşadım bu olayı. Özel hayatımda hiç şanslı olamadım hep üzüldüm. En sonunda tam birini buldum derken hayat bana yine bir darbe daha attı. Yazlıktan komşumuz var kadınla tanışıyoruz cok iyi bir aile. Sonra kadının oğlundan hoşlanmaya başladım bende 5 yaş büyük oğlu. sonra bu hoşlanma gün geçtikçe daha da ciddileşti. Kesin bu diyordum çünkü ailesi ailem uygun çocuk efendi gerçekten çok istiyordum. Ama ilkte cesaretim yoktu açılamadım. Sosyal medya hesaplarını biliyordum ama oradan bile takip edemedim utandım ve böyle basit bir açılma olsun istemedim. Allaha çok inançlıyım hep dua ederdim Gerçekten çok sevdim onu. Bir uygulama üzerinden tel nosunu buldum. Artık rehperimde adı vardı çok mutluydum. Ve gerçekten bu kolaylıkları Allah'ın bana işareti olduğunu düşünüyordum. Ağzımda her gün dua vardı Allah'ım onu bana nasip et diye. Yazın onu görmek için hep ailesine ikramlıklar götürürdüm. Annesiyle hep diyolog kurardım ama onunla yani oğluyla hiç diyaloğumuz bile olmadı hic tanışmıyoruz. Sonra askere gittiğini duydum ve instadan askerdeki bir arkadaşına ulaştım onun nasıl olduğunu sordum ve oda gizlice bana iyi oldugunu söyleyip onun fotolarını atıyordu. Sonra bir gün çiçek sepetinden isimsiz hediye göndermiştim. Hep hayallerimde ve dualarımdaydı 1,5 yıl olmuştu artık söyleme vakti gelmişti sabrım kalmamıştı. Artık yaklaşmıştım gerçekten olucağından emindim. Bir akşam mesaj attım seni şurada şu saatte bekliyorum diye ve masumca yazdım ki tedirgin olmassın diye. O gün camiden hiç çıkmadım girdim dua ettim Allahım ne olur benim için güzel geçsin ve biz artık kavuşalım diye. Camiden çıktığım anda buluşmaya bir kaç saat kala bir telefon geldi ve bir kız ben onun sevgilisiyim ondan uzak dur taciz etme dedi. Ve onunla olan fotolarını attı. gönderdigin hediyeyide çöpe attı dedi. Ve askerdeki arkadşıda ona herseyi anlatmış arkamdan.. O an yıkıldım ne yapacağımı şaşırdım. Camiye gittim ağladım ağladım ama etraftan çekindim içimi boşaltmak için tenha bir yere gitmem gerekti. Bir taksiye binip riva sahiline gittim. Tek başıma içim çıkana kadar ağladım.. neden böyle oldu Çok inanmıştım çok dua etmiştim. Bunu haketmedim. O an hayallerim ve emeklerim bir film şerifi gibi önümden geçti ve çöpe gitti... Bari sevgilisini aratmasaydı kendi arayıp söyleseydi bu kadar canım acımayacaktı bir şey diyin lütfen.. bunu haketmedim neden yaşadım bunu.
Güncellemeler:
1 ay
O kadar temiz sevdim ki onun adına afrikada hisseli su kuyusu bile açtırmıştım. Videosunu ona anonim olarak atıcaktım video geldi ama ona atamadım ne kadar acı...
1 ay
Bir dahakine her hangi bir konuda nasıl çaba göstericem nasıl dua edicem nasıl emek vericem sanki sonu hep bu olay gibi hüsran olacak gibi neler oluyor böyle.. nasıl iyileşeceğim
Lütfen bir şey diyin bunu neden yaşadım haketmedim?
7
2
Görüşünü yaz