ÖZELLİKLE ERKEKLER LÜTFEN OKUYUN YARDIMA İHTİYACIM VAR 🥺🙏🏻❤️?

+5Xper
Gizli Üye
Arkadaşlar sevgilimle 1 buçuk aydır birlikteyiz ama birbirimize çok fazla yükseldik bildiğin aşık olduk her gün birlikteydik. Sonra bana soğuk yapmaya başladı ben de çektim kendimi ama sonra yazdı barıştık yine. Çok iyiydik 2 gündür yine ters davranıyor. Bazen çok iyi bazen kötü. Onun için hiç oynayacağı dalga geçeceği bi kız olmadım bunun da bilincindeydi. Yanlış anlamayın sadece anlamanız için söylüyorum mesela buluşmalarda falan maddi ölçüyü hep ona bırakmadım. Ben de yaptım o hediye aldıysa ben de aldım cart curt. Normal bi hayatım var yani ilişki yaşamaya müsait bi kızım ve seviyorum da onu. Yani sorarsanız değer verdiğini görebiliyorum hissedebiliyorum. Kafası karışık gibi biraz ama anlam veremiyorum. Onu kaybetmek istemiyorum benden soğusun falan da istemiyorum asla çok titriyorum üzerine yemekler ilgilenmeler falan. Bu akşam da aramış beni 2 kere uyumuşum biraz sonra ben geri aradım açmadı çevrimiçi oldu cevap vermedi. Kısasa kısas çok sever. Seviyorum diyor ayrılmak istemiyor ama bazen garip davranıyor böyle Sizce neden böyle yapıyor?
ÖZELLİKLE ERKEKLER LÜTFEN OKUYUN YARDIMA İHTİYACIM VAR 🥺🙏🏻❤️?
4
1
Görüşünü yaz