Flört aşamasında olduğum kız konuşmayı kesmek istedi?

Gizli Üye
Lütfen sonuna kadar okuyun arkadaşlar, 20 gündür konuşuyoruz alışmıştı bayaa benimle sadece güldüğünü söylüyordu bir kerede görüşmüştük. Açıldım sonra buna, kararım olumlu olacak ama liseliler gibi burada değil bu cuma günü geldiğimde yüzyüze cevabı veririm dedi tamam dedim. Hakkımda bazıları tarafından kötü şeyler duymuştu ama inanmamışti ben seninle olan geleceğe bakarım demişti her gün sürekli benim konuşmak isteyen biriydi. Birde el ele öpmekten bahsetmiştim ben öyle şeyleri yapmam ki bunun içinde çok erken demişti bunun için tartışmıştik işte ben çıkınca sevgilimin elini tutar öperim sevende buna engel olmaz diye, neyse çok tartışinca numarasını sildim konuşmayı kestik sabah kendisi yazıp özür dilerim sen haklıydın ama bunlar zamanla olacak şeyler hiç olmayacak demiyorum zaten dedi peki dedim konuşmamız güzel şekilde devam etti. Ama 3 gündür eskisi kadar candan değildi, dünden beridirde üniversitede olan erkek ve kız arkadaşıyla bu geç saatlerde konferans yapmıştı konuşuyordu, bugünde aynısını yaptım tepki verdim onlar senin geleceğin olmaz zaman ziyanin olacak sen bir yola gireceğini insanı değilde dünden beridir onlarla meşgulsun dedim. Bana seni kırmak istemiyorum ama çok üstüme geliyorsun dedi, neyse sonra ben kendimi iyi hissetmiyorum bir ilişkiye hazır değilim, önceki iki yıllık ilişkim de çok güvendim ama pişman oldum, bunu yine yaşamak istemiyorum sana güveniyorum yanlış anlama sakin ama olmaz konuşmayı keselim dedi. Bende yazıklar olsun oysaki inanmıştım bidaha asla karşına benim gibi sana tüm sevgisiyle ciddiyetligiyle kimse gelmeyecek dedim. Bana, özür dilerim ama olmuyor hazır hissetmiyorum seni üzmek kırmak istemiyorum dedim. Bende madem öyle cuma zaten buluşacaktik o gün gel yüzyüze konuşalım ne olacaksa o gün olsun dedim. Tamam ama o her şeyini sileceğim sadece o zaman geldiğimde haber veririm görüşürüz dedi. Hatrim birazcık varsa silme o zamana kadar dedim, tamam dedi. Şimdi ne yapmam gerekiyor geri dönmesi için lütfen tavsiye verin
Flört aşamasında olduğum kız konuşmayı kesmek istedi?
1
3
Görüşünü yaz