Eşim sabah kahvaltı hazırlamadığım için bana kızıyor. Sabah 6'da uyanmak zorunda mıyım ben?

Gizli Üye
Bende çalışıyorum ama geç gidiyorum esim çok erken uyanıyor sabah kahvaltısı hazırlanıyorum diye ona bana tavır yapıyor küfürler ediyor çok zoruma gidiyor ben erken uyanmaya mecbur muyum
Güncellemeler
+1 yıl
Zorundasın diyen bir hanımefendi var yorumda , ben robot değilim köle hiç gerekirse boşarim ben bu yüzden evlenmedim bana ağır haraktlerde bulanan biri sırf bu yüzden haklı olamaz Bilgine senin annen mutfak eşyası veya kocasına kole olabilir o onun sorunu
Eşim sabah kahvaltı hazırlamadığım için bana kızıyor. Sabah 6'da uyanmak zorunda mıyım ben?