Ben mi haksızım lütfen bana bir şey söyleyin?

Gizli Üye
KS den biriyle tanıştım 3 haftadır seviyeli ve
saygılı bir biçimde konuşuyoruz ve çok uyumluyuz her konuda. Birbirimizi sevgi arzu anlamında tatmin ediyoruz (nude görüntülü falan yok sadece yazı) bir kaç gün ara verdik o konulara saygı duyuyor ne istesem. Ve dün konuştuk yine o rahatladı ve bana sorunca rahatlamadım dedim bana “10 dk traş olup gelicem dedi bende “Hayır şu an gitme sana ihtiyacım var dedim 5
dk sadece diye tekrar söyledi o an ona ihtiyacım vardı söyledim tamam yanında kalırım dedi ve benim isteğim söndü anında karşılık almadığım için. Tamam yanıma gel desede rahatlayamadığım için kızdım ama en çok her bir zerresine kadar sadece onunla ilgilenip rahatlattım sanki benim rahatlamam 5 dk bekleyebilir traş olacağı iiçin. Bana sabah olurum işe giderken dedi o zaman daha da deli oldum “e madem bu kadar mühim değil 5
dk halledeceksin niye ısrarla 5 dk beni bekletesin ki. Beni istiyor musun dedikçe istemiyorum dedim malum ruh halim ortada o zamanda”istenmediğimi bilmek çok kırıcı özür dilemeni beklerdim dedi birde. Çok abartıyorsun dedi kafanda kuruyorsun dedi demediğini bırakmadı ve en son”Lanet olası 5 dk istedim senden dedi bende”Seni arzuladığım için ben mi suçluyum. dedim…. Asl ben kötü oldum ağladım dedim oralı bile olmadı
Ben mi haksızım lütfen bana bir şey söyleyin?
13
1
Görüşünü yaz