Daha öncede soru sormuştum bilen bilir hocam okula ilk geldiğim günden beri ilgi gösteriyordu?

Gizli Üye
İlk günden beri bana ilgi gösteriyordu labaratuvar dersinde bana temas etmesi sadece benim tansiyonumu ölçmesi kütüphanenin önüne gelip beni 2 saat boyunca izlemesi felan çok iyi gidiyordu her şey sonra birden sorduğum sorulara CVP vermemeye başladı yanında bugün ağladım sırtını döndü gitti sizce neden böyle tavırları değişti? Birini bulup benden gaz mi geçti
Güncellemeler:
10 gü
Bu adama hocam kalbimi çok kırdınız küstüm size biliyorum son hafta sizi çok yordum fankindayim hakkınızı helal edin artık zorunda kalmadıkça yanınıza gelmiycem ve size soru sormuycam artık rahatlayın iyi günler yazdım adam aktifti görüldü bıraktı sonra işin düştü ciddi bir konuydu sınavlar hakkında adam yine vermedi ama gördü 1 saat içinde kaç kez aktif oldu yorumunuz? Adamı kaybettim bence , karsimdayken omuz atıp itmek istiyorum onu sinirimi anlasin diye boyunda yetmez buna 🤦
Daha öncede soru sormuştum bilen bilir hocam okula ilk geldiğim günden beri ilgi gösteriyordu?
2
3
Görüşünü yaz