Sevgilim onu aldattigimi söylüyor?

Gizli Üye
2 yıllık bir birlikteliğimiz var. 3 ay önce 2 ay ayrı kaldık. Çok kötü kavga etmiştik. Daha önceden de sık sık kavga edip ayrilirdik ama bir gün surmezdi barismamiz. Bu seferki ayrılıkta bir daha barışmayacagımıza çok inanmıştım. Sürekli ağlıyordum, unutamıyordum acı çekiyordum. Bir tane arkadaşım bana onu unutturabilecegini, ona fırsat vermemi söyledi. O anki aklımla tamam dedim flört etmeye başladık. Bir kaç gün içinde sevgili olduk ama ona onu sevmediğimi ve sevgilimi unutamadığımı hep söylüyordum. O da sık sık bana unutturacagini söylüyordu. Bir gün benimle cnsllk konusmak istedi. Reddettim ama bu şekilde onu unutamayacağım söyleyince ve uzun uzun ısrar edince inandım. Bir süre sonra da ayrıldık zaten iğrencti. O zamandan beri kendimden tiksiniyorum. Sevgilimle barıştık ona söyleyemedim. Dün bulustugumuz zaman şüphelenmis bir şekilde. Tüm fotoğrafları silmiş olsam da bir uygulama indirip her şeyi görmüş. Çok ciddi kavga ettik onu aldattigimi söylüyor. Ne yapacağımı bilmiyorum çok çaresizim. şu an yanımda çok kötü bir halde benimle konuşmuyor ben sürekli ağlıyorum yardım edin lütfen
Sevgilim onu aldattigimi söylüyor?
4
2
Görüşünü yaz