ASkerle erkenden nişanlanırsam pişman olurmuyum veya nasıl zorluklar yaşarım?

Smsmaksm
2022 yıl sonlarında nişan yapalım dedik ama 2024 ocakta sözleşmesi bitiyor onun, ailem doğuda ve doğu kültüründe kızın fazla nişanlı kalması pekte hoş durmuyo laf geliyo oradan buradan demiştim 8 ay hatta dayım neredeyse 1 sene sonunda evkendiğini görüyorum annemde baban sıkıntılı diyor benim kafamda 2023 eylüle kadar üniversiteye gitmek yok zaten işimi öğrenmeye kendimi verirken sabahları kısa bir tekrar tarzında ders çalışıyorum çok konu eksiğim varkende dersaneye gitmeyi düşünmüyorum en azından bu yıl geçsin stajımı kuförde bitireyim diyorum oda 2024 eylülde tercih verirsen 8 ay içerisinde işi ciddiye bindirip üniversite okurken evlenelim diyor. Okumama karşı biri değil aksine destek veriyor hatta beraberde okuruz diyor kafasında birşeyler varda tam olarak çözmüş değilim benim kafa gelecekle ilgili aşırı karmaşık zaten şu an evlenmezsem 35 e kadar yolu var ertelerim ama sevdiğimide çok seviyorum onun benim eşim olması yüküm olmaz aksine bana güç vereceğini düşünüyorumda işin içinden çıkılmıyor bana açık bir kapı görünmüyor ilerlediğim yolda hep birşeyleri erteleme çabam var
ASkerle erkenden nişanlanırsam pişman olurmuyum veya nasıl zorluklar yaşarım?
3
1
Görüşünü yaz