İhanete uğradım ne yapmalıyım çok bunalımdayım lütfen yardım edin?

+5Xper
Gizli Üye
Gerçekten ciddi okuyup ciddi cevap verecekler yazsın çok bunalımdayım intihara kadar gidecek duruma geliyorum sinir hastalığım var 2.5 buçuk yıllık ilişkim vardı bir gün kavga ettik ve ayrılmak zorunda kaldım ama dayanamadım ve 4 gün sonra yazdım ama o istemedi o günden sonra ben de yazmadım aradan 2 hafta geçiyordu arıyordu benı ben de onu arıyorudum unutamıyorduk çok seviyorduk çünkü hala ama birbirimize gelemiyorduk neyse ablası biriyle çıkmaya başlayınca kardeşini de buna ayarlamış ve bana hayatımda biri var artık yazma dedi ben biraz üzüldüm tamam dedim sadece 2 hafta çıktılar bir kaç gündür beni arıyor açıyorm bir şey söyleyecek gibi oluyor diyemiyordu dün zorla söylettirdim beraber alkol almışlar ve çok fazla sarhoş olduğu için bir şey hatırlamadığını söylüyor kızlığı bozulmuş yenı tanıştığı bırı yapmış çok pişman olduğunu söylüyor sarhoş olduğu için hiç bir şey hatırlamıyor onu gerçekten çok fazla sevıyorum hıc vazgecmedım o da benı sevıyor o yüzden bana sığındığını söyledı sizce ne yapmalıyım affediyim mi unutuyum mu bu olayı gerçekten çok bunalımdayım sorunlarımda var ailevi arkadaş sorunu vs ciddi cevap verecekler yazsın şimdiden teşekkür ederim
İhanete uğradım ne yapmalıyım çok bunalımdayım lütfen yardım edin?
2
2
Görüşünü yaz