Kocam beni dövdü?

Gizli Üye
Ben babamdan sürekli şiddet görüyordum. Ve en son beni kocamla ( o zaman sevgilimdi tabiki) gördüğünde öldüresiye dövdü. Bende kaçarak evlendim. O zaman 18 yasındaydım şuan 20 yaşındayım. 2 senedir evli 4 senedir beraberiz eşimle. Evliliğimiz süresince bırakın vurmayı sesini bile yükseltmedi bana her anımda yanımda, en büyük destekçim oldu. Evlenmeseydim okuyamazdım belki ama şuan ciddi ciddi üniversiteye kaydım var. Herşey güzel ilerlerken maddi olarak sıkıntıya girdik. Kirayı aksattık diye ev sahibi kapıya dayandı. Kocamla tartıştılar. Bende "istersen bende çalışırım" deidm. O da " hayır sen okuyacaksın" dedi. Sonra nasıl olduğunu anlamadığım bi şekilde tartışmaya başladık. Eşim bana "Baban seni boşuna dövmüyomuş" dedi. O lafı o kadar ağrıma gitti ki istemeden tokat attım. Anında özür dilerim diyip elimi yanağına koydum. Ceketini alıp çıktı evden. Sabah eşim "ben de öyle demek istememiştim asıl ben özür dilerim yarana bastım" diyerek sarıldı. Eşimin annesi "evleri birleştirelim kirayı da beraber öderiz" dedi. Kocam önce istemedi. Sonra mecbur evleri birleştirdik annesi bize taşındı. Annesi dün bana "ben olmasam sokaklardaydın gelin hanım şimdi yediğin önünde yemediğin arkanda" dedi. Bende hiç bisey demeden "sağol anne" dedim sadece ama üzüldüm de böyle demesine. Akşam kocam eve biraz sinirli geldi nedenini sorsam da söylemedi. Yemek masasında annesinin bana söylediği sey yüzünden annesiyle birbirimize girdik artık çok üstüme geldi çünkü dayanamadım. Kocam en sonunda masaya vurup, bana "odaya geç geliyorum" diye bağırdı. Dediğini yaptım. İçeri girer girmez "napıyosun lan sen" diyip tokat attı. Art arda vurdu yüzüme yumruk attı, karnımı tekmeledi, boğazımı sıktı, saçlarımı çekti. O bana vururken babamın beni dövdüğü anlar gözümün önünden şerit gibi geçti. Karşılık dahi veremedim, veremedim. Bu sabah kahvaltı hazırlamış, çiçek falan almıs. Ağladı, ayağıma kapanıp özürler diledi. Napacağım?
Güncellemeler:
12 gü
Gerçekten kendimi çok kötü hissediyorum. Çıkıp gitmek istedim evden kendime yediremesim ama gidecek yerim de yoktu
Kocam beni dövdü?
10
7
Görüşünü yaz