Eski sevgilisine dönen erkek?

hnsnr
Şimdi 1 aydır falan konuşuyorduk, o sürekli "sevgiliyiz" filan diyordu ama flörttük işte. Neyse daha yeni konuşmaya başladığımızda (daha 1 hafta bile değildi konuşmaya başlayalı) ben şüphelendim eski sevgilisini unutmadığından, sordum açıkca, "hayır unuttum" dedi, sonra "kafam karışık" dedi, ben de"git iyice bir düşün, emin ol öyle gel"dedim. Gitti bir kaç gün sonra da geri geldi, dedim tamam kararını verdi, bir daha da açmadım o konuyu. Beni elde etmek için de kırk takla atdı desem yeridir. Ben öyle pek ilişki insanı değilim, eğlenceme bakarım. O israr etti bak işte çok mutlu oluruz bize bir şans ver falan diye. Bir iki kere de görüştük, o zaman da gayet iyiydi. Sonra soğuk yapmaya başladı, aramamalar sormamalar, bir kere sordum yoğunum işte hiç bir şeye vakit ayıramıyorum, ama tüm arkadaşlarıyla nasıl eğleniyor, neyse bir kaç gün de bekledim baktım ses çıkmıyor, bastım tekmeyi. "Artık konuşmayalım" tarzında bir şey yazdım, okuduğu halde cevap bile yazmadı. Ben de sildim her yerden. Şimdi galiba 1 hafta filan oldu konuşmuyoruz, eski sevgilisine dönmüş. Bunlar 1 yıldır falan ayrıydı, 3 yıllık da bir ilişkileri olmuştu. Hayır yani madem unutmadın ne diye benimle birlikte olmaya çalışıyorsun ki? Ha bi de dediğine göre bu 1 yıl içerisinde konuştuğu tek kız benmişim, yani birilerini beğense bile pek hevesi yokmuş gidip tanışmaya.
Eski sevgilisine dönen erkek?
4
2
Görüşünü yaz