Aşk ve degişiklik?

Gizli Üye
Bu uygulamayı kullananlara sadece danışmak istiyorum ben gibi olan var mı acaba 20 yasındayım ama resmen İcim 10 yıl fazla çökmüş gibi ama nedeni yok aşk hayatında hıc bir sekilde yüzüm gülmedi iş te aynı şekil tüm bahtsız lıklar benimi bulur şöyle anlatayım bırıne içimi dökmesem stresten sinirden ağlanacak hale gelıyorum bugüne kadar hayatımda ciddi anlamda konuştugum hoslandığım her defasında bu kessin olacak dedıgım 4 kışi oldu ama hıc mı tuzum gülmez 1 sene bııryle konustım konuşurken benlen evlendi bırıni daha tanıdım cok sorum suzdu ama ben cok deger veriyor dum ona o n e kadar benı takmasada cocuk akıllıydı ılk aşk desem yakın arkdasımla cıktı tabı bu ilk olandı ama o zamandan beri hep herseyı kendimde buldum kimseyi ıstiyemez oldum hissedemez oldum hissiz bir hale geldim istedim hıc kimse hıc bir şey olmuyor nieee son tanıştığım bıır daha vardı otobuste tanıştık git gel yanıma geldi tanışmak ıstedı bu olur dedim hep ama az da hanı samimi oldum gitmesin diye konuşma açısından ama o bazen yazardı ama hepte onu bekledim ama baktımkı bırıni bulmuş ama ne zamma denk geldik bu aralar cok bakıyor anlamadım yani çirkinim diyemi cidden yanı bu kadar nıe?
Aşk ve degişiklik?
3
1
Görüşünü yaz