Seni başta sevmeyen sonradan sevginin , kişiliğinin güzelliğinden, sadakatinden dolayı seven seni gerçekten seviyor mudur yoksa.. ?

Gizli Üye
benim çabalarımla, kişiliğimle, sadakatimle bağlandı fakat ben beni gerçekten sevdiğini düşünmüyorum çünkü seni seveni sevmek kolaydır. benim kadar emin, cesur olmadı her defasında yapısı budur belki diye düşünmekten bıktım. ben vazgeçsem benim kadar emek vermez ilişki için. olması gereken buymuş deyip hayatına devam eder. bana aşkla bakan gözlerini gördüm, hayran hayran, çocuksu bir neşeyle bakan yüzünü. yeri gelir beni çok sevdiğini düşünüyorum fakat onun benim gibi korkmaması, hayatı akışına bırakacak güçte olması aşkının onu zayıf yapacak kadar güçlü olmadığını düşünüyorum. ne düşünceğimi şaşırdım, kafam çok karışık. bakın millet mevzu şu hangisine inanmalıyım, hangisi gerçek, samimi bir aşık gibi olan hallerine mi yoksa aklımın dediğine mi
SEVİYORDUR GERÇEKTEN
A seç
SEVDİĞİNİ ZANNEDİYORDUR
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Seni başta sevmeyen sonradan sevginin , kişiliğinin güzelliğinden, sadakatinden dolayı seven seni gerçekten seviyor mudur yoksa.. ?
1
1
Görüşünü yaz