Siddet görüyorum ayrılmak için ne yapabilirim?

Gizli Üye
3 yıllık ilişkim var. alkol ve mad*e kulanıyor. Rakı içtiği bir gün suratın asik neden asik dedi değil diyorum bu takıldı baya baya neyin var diyor yok bir şey diyorum en son anason kokusu rahatsız etti dedim ukala davranıyorsun dedi ben yükseldim gitmek istedim çenemi sıktı burnuma yumruk attı kendini korumak istemiş benden karnıma da tekme attı birdaha olmıycak dedi ve bugün kız arkadaşım buluşmaya çağırdı gittim yanında üç erkek mecbur oturdum sevgilim kiminlesin dedi kızlarlayım dedim yalan söyledim ama beceremedim ele verdim kendimi yapamadım yanına çağırdı gittim hayatınızda duyamiycahibuz sözleri küfürleri etti o ***sun dedi beni aldatıyorsun flortlestin onlarla dedi sonra kız arkadaşıma benim telefonumdan benim agzimdanmesaj attip benim sevgilim olduğunu biliyor mu o çocuklar diye sordu kızda sana öyle gözle bakmazlar biliyolar konuştuk ya masada dedi sonra bu haksız çıktı ama onun öncesinde kollarımı sıkmıştı ağladım saatlerce tehditler savurdu oldurum seni kendimi de dedi itekledi suçsuz olduğumu öğrenince bıraktı beni eve döndüm kolun morarmış mı yazmış kesin ve net bir şekilde ayrılmak istiyorum başıma bela olsun beni anlasin geleceğim yok öleceğim haberlerde izlersiniz yardım edin nasıl yazıyım bitiyim ilişkiyi
Siddet görüyorum ayrılmak için ne yapabilirim?
4
6
Görüşünü yaz