Gurur yapmakta haksız mıyım bir kadın bunu nasıl kabul eder?

Gizli Üye
Ben eşime çok aşık olarak evlendim onların ailesinin durumu da çok iyi bizimki de öyle ve beşik kertmesiyiz zaten çocukluğumuzdan belliydi evleneceğimiz iyi ki de öyle olmuş ama eşim başka bir kıza aşıktı. Yani diretti biraz evlenmemek için. Ama bir kere söz vermiş aileler dönüşü olmaz öyle ve aileler araya girince benimle evlendi. Annem de yani kaynanam aslında ama öz annem gibidir. O kız ayağımıza bağ olmasın diye büyük oğlu için istedi. Kız istemedi hiç intiharı falan denemiş de babası abiler verdi o da bir şey diyemez zaten. Neyse bunlar geride kaldı ama benim iki çocuğum var biri kız biri erkek. Kocamda böbrek yetmezliği oldu amcasının dokusu uyuştu ama adam yaşlı diye vermek istemedi. Nakil şart yoksa ölecek. O uğursuz fitne kız da hastaneye gitmiş bizden sonra. Allah’ıma isyan etmek istemiyorum ama niye beni bunlarla sınıyon yarabbim. O şeytan suratlının dokusu uyuşmuş. Ben veririm sana böbreğimi çocukların babasız kalmasın demiş. Yılan aklınca o fedakar kadın olacak ben yetersiz kadın olucam. Doktora diyorum benden alın diye seninki uyuşmuyor diyorlar ben istemiyorum o kadının böbreğinin eşimin vücudunda olmasını. Zaten kaynıma söyledim karına sahip çık diye. Gerekirse ölsün ama ben buna izin veremem millet arkamdan ne der? Haksız mıyım
Gurur yapmakta haksız mıyım bir kadın bunu nasıl kabul eder?
2
4
Görüşünü yaz