Eşim sıcak su torbası mı çöpe atmış Deli midir divane midir manyak mıdır sebebi ne olabilir?

Gizli Üye
Haziran ayında evlendim 5 aylık evliyiz Benim ayaklarım hep çok üşür çocukluğumdan Bu yana her gece sıcak su torbası ile yatıyorum malum artık kış geldi 10-15 gündür sıcak su torbası koyuyorum yatarken ayağının altına eşim bu konu hakkında hiçbir şey demedi hatta sordum lastik sonuçta biraz kokuyor rahatsız olur musun diye olman dedi birkaç gün de sıcak su torbamı arıyorum gördün mü diyorum görmedim diyor bugün karşı komşumuz bendeydi sıcak su torbasından laf açıldı dedim bulamıyorum kaç gündür dedi ki ben de onu yırtıldı sandım eşin çöpe atarken gördüm hayret bir şey ya sapasağlam Benim kullandığım eşyamı durduk yere niye kalkıp çöpe atar bir adam sebebi ne olabilir
Güncellemeler:
1 ay
Ya rahatsız olduğuna inanmıyorum bana söylerdi mesela ben yemeklerde değişik soslar kullanıyorum güzel olmamış ben bunu sevmedim falan diyor yani rahatsız olsa bunu da söylerdi kokusu çıkmasın diye üzerine iki tane bez takıyorum kendisine de sormadım zaten daha akşamüstü öğrendim çöpe attığını 11 buçukta geldi zaten şimdi sorsam kavga ederiz yarın sakin kafayla sormayı düşünüyorum ama bir anlam veremiyorum hala neden atar ki benim kullandığım eşya mı
Eşim sıcak su torbası mı çöpe atmış Deli midir divane midir manyak mıdır sebebi ne olabilir?
7
6
Görüşünü yaz