Acil cevaplar misiniz?

busemngl
Benim okuldan bir arkadaşım var kendisi erkek ben ise kız. Nerdeyse 1 -2 aydır arkadaşız ama baya yakın olduk birbirimize sırlar verdik.
Bugün bana saçma sapan bir şaka yaptı dedi ki sana aşığım işte seviyorum dedim bak şaka yapma komik değil? Sonra bu daha da üsteledi yapma dediğim halde şaka. Hani şakanin bokunu çıkartı hem , kendi diyor sevgili olalım aşığım ben evet diyince de gülüyor vs
Sonra discorda sesli konuşuyoruz en son tartıştık birbirimize küfür ettik , ben de onun okul açıldığından beri hoşlandığı bir kız var ama kız kızlardan hoşlanıyor ve benim kankamda onu sevdi toplam 3 Ay falan olmuştur abartmıyorsam 2 de olabilir? Kız onu reddetti ve onunda kalbi kırıldı kendini düzeltmeye çalıştı spora sardı vs İşte bende kasıtlı sinir olsun diye o kızı elinden alırım dedim ( Hani kız kızlardan hoşlanıyor ya ) bunu 2 kere falan tekrar ettim o kızın konusunu açtım ve ona bir şeyler oldu , ek olarak sinir hastasıymış.
İşte dedi kavga ettik hemen kötü şeyimi yüzüme vurdun dedi işte en guvendigimdin ama artık arkadaşım bile değilsin dedi.
Ben biraz fazla abartılı buldum ama kendisine göre akıllanmış olmak ve önlem almakmış
Beni her yerden takipten çikarti
Sizce neden yani neden
Acil cevaplar misiniz?
6
1
Görüşünü yaz