Eski sevgilim geri dönmekmi istiyor dönecekmi?

GizliBayan62
Merhaba arkadaşlar,
Sevgilimden ayrildik evlenicekdik bi kücük sorundan Ben bitirdim a rundum sorun yazmak istemiyorum öyle kavga gürültü küfür olmadi severek biti evliligimize 3 ay kala tabi pisman oldum aylarca yazdim aradim dön yeniden deniyelim özür dilerim Ben düzelticem herseyi felan yazdim baya yalvar yakar rahatsiz etim hep mesaj yazdim hic cevap vermedi hep duvar gibi ama mesajlar hep okudu mavi tık hic bir zaman beni engelemiyor. Ailesinden ablasi abisi yengesi kuzeni hala beni ariyor konuşuruz sorarlar sagolsunlar.
Aylar sonra yazdi nasilsin ara beni aradim konuşduk Sohbet etik Ben tabi çok mutlu. Sonra yine cevap vermedi aramadi hep böyle git gel yarim bi dialog dayiz sonra yine konusduk artik konusmalar ilişkide konusamadigimiz yasiyamadimiz ama onuda benimde icimizde kalmis cinselik sohbeti yakinlasmalar ve daha fazlasi sonra yine aramadi sormadi simdi yine yazdi Ben yazinca cevap veriyorum bazen uzun bazen kısa kısa.
Sizce yeniden baslarmiyiz yeniden evlenmek istermi ya da böyle davranmasi geri dönecekmi demek Ben Onu bekliyorum oda bunu çok iyi biliyor bana hep beni bekleme umut etme arkadasim dostumsun yanindayim daima ama bidaha olmaz diyor hayatinda kimse yok deliricem bir erkek neden böyle yapar sonuc olarak dönermi geri birgün o günü bekliyorum Ben tüm kalbimle çünkü çok seviyorum ve çok özlüyorum.
Lütfen yardimci olun teşekürler.
Eski sevgilim geri dönmekmi istiyor dönecekmi?
3
3
Görüşünü yaz