Niye bana bunları anlatıyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba, uzun süreli bir ilişkim var ve hatta artık nişan yapmayı düşünüyoruz aileleri tamıştırdık. Ama erkek arkadaşım turistik bir yerde garsonluk yapıyor. Ben sevmiyorum çok cıvık bir ortam. Kendisi de söyledi arada müşteriler asılıyor, ben de dedim ki nasıl yani.. işte ne bileyim arada çok tatlısın falan diyenler oluyor turistler biraz geniş bu konularda falan dedi. Bende sen ne diyorsun peki bu durumda diyince oda "işte bu benim işim ben işimi yapıyorum" gibi cümleler kuruyorum, sıkıntılı bir ortam, geçen de türklerden bi grup gelmişti içmişler sipariş alacaktım kızın biri öyle bir yaklaştı ki bana, çok kötü de kokuyorlar varya içkili, hemen uzaklaştım siparişi uzaktan aldım, çok içince kendilerini kaybediyorlar bu tarz şeyler oluyor, sıkıntılı falan dedi. Benim gibi çabuk kuruntu yapan birine böyle dememeliydi sanırım. Aklımda kaldı mesela, düşünüyorum bugün asılan olmuş mudur diye. Bide gerçekten onlara nasıl tepki veriyor? Gerçekten sadece bu benim işim mi diyordur mesela? Çok aklıma takıldı napıcam?
Niye bana bunları anlatıyor?
4
1
Görüşünü yaz