Aldatılma Sonrası Depresyona Girmeden Son Çıkış!

Arkadaşlar artık gerek yorumlarımda gerekse sorularımda günümüz ilişkilerinin basitliğinden ve sıradanlığından bahsetmekten bıktım...
10 2

İlişkilerde Kaybedilen Güveni Geri Kazanmak İçin Neler Yapmalıyız?

İlişkide bir halt yediniz ve sevgilinizin/eşinizin size olan güvenini kaybettiniz. Aferin size. :D Ama bunu geri kazanmanın yolları da...
7 7

Aşkın Psikolojiye Olan Olumlu Etkileri!

Aşkın psikolojiye olan bir çok olumlu etkileri vardır size bunların bazılarından bahsedeceğim. 1. Mutluluk ve sevinç: Aşık...
1 5

Aşk İlişkilerinde Neden Bazı Erkekler Hep Kaybeder ve Tercih Edilmezler? Hemen Açıklayalım!

Kadınların tercih etmeyeceği ve dönüp de bakmayacağı erkekler vardır. Bu erkeklerin de belli özellikleri vardır ve çevrede bolca...
10 9

Mutlu Bir İlişki İçin Olmazsa Olmaz 5 Kural!

Merhaba, Bugün size mutlu bir ilişki için olmazsa olmaz 5 kuruldan bahsedeceğim... Keyifli okumalar 🧚🏼‍♀️ Mutlu bir ilişkinin sırrı,...
9 4

Sıradanlıktan Sıkılanlar Buraya! Sevgilinizle Yapabileceğiniz 5 Farklı Aktivite Önerisi

Yemek ye, fotoğraf çek, kahve iç, dağıl… Aynı döngünün sürekli tekrarlamasından siz de sıkılmadınız mı? Hep aynı şeyleri yapıyor gibi...
8 8

Umutsuz Aşıklara Önerilerle Geldim! Eski Sevgiliye Yazmak İçin 5 Bahane Önerisi

Herkese selam canlar 🥰 Eski sevgiliyle iletişim kurmanın her zaman kolay bir karar olmayabiliyor. Ama bazen içimizdeki o küçük...
11 6

Sevgilimin kötü bir geçmişi olduğunu öğrendim ve ayrıldım. Yanlış mı yaptım sizce?

Yeni sevgili olduk 1 ay olmak üzereydi ama arkadaşlarıma gösterdiğimde bazıları onu tanıdığını söyledi. Çocuğun zorbanın teki olduğunu...
7 1

Sizce bundan olur mu?

Sevgilimle çok iyiyiz uyumumuz birbirimize sevgimiz tam. Beni sevdiğini biliyorum ama bi gerginlik olduğunda tartıştığımızda bana ben...
1 2

36 yaşında hiç kız arkadaşı olmamış bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Bu erkek reelde bir kızla yüz yüze hiç görüsmemiş bir erkek ve tabiki flört sevgili gibi deneyimleri de yok sizce böyle bir erkek nasıl...
3 9

Evliliğimde sevilmeme değer görmeme korkum var?

Kendimi sevilecek aşık olunacak biri olarak görmüyorum çünkü ama karşılıklı severek evlenmek de istiyorum ama o insan sanki hep daha...
3 7

Neden birden fazla erkekle tanışamıyoruz sevgili olamıyoruz?

Bak evlenelim demiyorum evlilik 1 kişi ile olur 1 kişi ile hayat kurulur ama evlenene kadar birden fazla kişiyi tanımamız gerekmiyor mu?...
6 21

Kizlar çok önemli?

Benim bir erkek arkadaşim var 27 yaşinda ben 23 yaşindayim ailesi ile tanişdik 9 aylik bi ilişki benide tüm sülalece çok severler ama...
3 4

Senin yanında kendimi tutuyorum geri çekiyorum ama zorlanıyorum diyen erkek?

Bana ciddi gözle baktığını söylüyor, sana dokunmuyorum çünkü sana saygım var diyor. Henüz sevgili değiliz ama bana olan saygısından...
2 4

2 sene önceki erkek arkadaşıma mesaj attım ve verdiği cvp ne sizce?

evlilik teklifi ettikten sonra birtakım aksilikler nedeniyle bir anda ayrılma kararı almıştım kavgalı bir ayrılık olmuştu ama saçma ve...
3 3

İlişki durumununuz nedir?

22 23

Aşk'ın sırrı olur mu?

Aşkın sırrı olur mu , olursa nedir aşkın sırrı... #emre00 ®
9 4

Kalbimle hareket edip yazmalı mıyım yoksa aklımla hareket edip yazmamalı mıyım?

Sevdiğimle 8 Mart 'ta mesajla ayrıldık ben şu an şehir dışından yaşadığım şehre geri dönüyorum gece 1.30 da inmiş olucam ve o saatte...
4 3

Erkekler neden geç cevap atar?

Çocuk beni ekledi, ilk mesajıda o attı il 2-3 gün yazıştık full ama son zamanlarda 10 saatte bir yazıyor
2 9

Öne Çıkanlar

Bir erkek bir kızdan uzak durmaya çalışıyorsa neden bunu yapıyordur?

Bir erkek bir kızdan uzak durmaya çalışıyorsa neden bunu yapıyordur? Çok düşündüm çıkar yol bulamadım.
7 14

Erkekler eski sevgilisini unutamadığını nasıl belli eder?

Bay arkadaşlarım yardımm lütfen.. bir erkek eski sevgilisini unutamadığının açığını nasıl verir? yani benim şüphelerim elbet var, ama...
5 13

Kullanan erkek nasıl davranır?

Hani seni kullanıyor kullanıyor diyoruz ya kullanan erkeğin davranışları nasıl olur? Bir erkek tarafından kullanıldığınızı nasıl...
6 14

Sevgiliye hazır WhatsApp emoji mesajları neler, öneriniz var mı?

Sevgiline sadece emojilerden oluşan anlamlı mesajlar neler? Mesela emojilerle seni seviyorum yazısı / emojilerle seni seviyorum demek...
46 19

Allah çarşına pazar versin?

Aynen cümle bu.. Ayrılırken Allah çarşına pazar versin demek iyi birşey mi kötü mü çözemedim. O değilde cidden takılı kaldığım nokta bu....
3 9

Babam annemi aldatıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardım edin?

Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım. 5 6 ay kadar önce babam bilgisayarda facbook hesabını açık unutmuş. Bende bir merakla mesajlrını...
33 36

Beyler, avuç içini öpmek ne hissettiriyor?

ben bir bayan olarak avuç içimin öpülmesinden cok hoşlanırım peki öpmek nasıl bir his uyandırıyor ya da sadece bayanlar hoşlanıyor diye...
7 22

Uzak mesafe ilişkisi yürür mü sizce?

Uzak mesafe ilişkisi yürür mü ya da böyle bir ilişki yaşadınız mı? Böyle bir ilişki için ne düşünürsünüz? Uzak mesafe ilişkisi...
46 35

Severek ayrılan bir kadın geri döner mi?

Severek ayrılan bir kadın geri döner mi ? İleride mutlu olmayacağını düşünerek ayrılırsa ve bir daha beni arama demişse ama seni asla...
14 8

Terk eden erkek ne zaman pişman olur ve kaybettiğini anlar?

Evet arkadaşlar erkekler, ne kadar süre sonra kaybettiğini anlar ve pişmanlık başlar? Ayrılan erkek pişman olur mu?
19 34
YÜKLENİYOR...