Her ilişkimde karşımdakine inanıp aynı hataları yapıyorum, bu bende psikolojik hasar bıraktı nasıl düzelebilirim?

Gizli Üye
Arkadaşlar gerçekten yardıma ihtiyacım var, kendime çok kızgınım. Bugüne kadar adam akıllı 3-4 tane ilişkim oldu hepsinde de kendimi çok basit gösterdim. Hata üstüne hata yaptım, karşımdakine güvenmeden birlikte oldum (3 kişiyle) ve her seferinde mesela eve çağırıyorlarsa gerçekten farklı bir şeyler yapacağımıza inanarak gidiyorum ve nasıl olur da hep buna inanırım kendimi anlamıyorum gerçekten çıldırmak üzereyim. Erkeklere karşı sınırımı çizemiyorum. Herkese iyi niyetli yaklaşıp karşımdakini de öyle sanıyorum. Ve bu kadar aptal olmak canımı sıktı artık kendimi çöp gibi hissediyorum ve ben bunları gerçekten yardım istediğim için yazıyorum. Psikolojik sorunlarım olduğunu düşünmeye başladım. Bu kadar saflık aptallık başka türlü olamaz. Çünkü hep aslında niyeti çok açık manipülatif şerefsizlere denk geldim ve hala aynı tipler beni çekmeye devam ediyor. Hadi çekti diyelim niye karşı koyamıyorum hep bi duygusal açlık içindeyim. Bu durum nasıl düzelir artık manipülasyonlara boyun eğmek istemiyorum NOLUR YARDIM EDİN!! Kendi irademle yapamıyorum...
Her ilişkimde karşımdakine inanıp aynı hataları yapıyorum, bu bende psikolojik hasar bıraktı nasıl düzelebilirim?
10
1
Görüşünü yaz