Kocamın Kalbinde o kız mı var?

Gizli Üye
Kız araya mesafe koymak isteyince çok mutsuz olan kocam ne söylerse söylesin sadece beni sakinleştirdiği için söylediğini düşünüyorum. Aynı işyerinde calışıyorlardı işyerinde herkes görüyordu ikisinin çok yakın olduğunu, aralarından su sızmıyordu aylardır çok yakınlık vardı kız nerede kocam orada.. "bekar olsaydım çoktan yüzükle kapındaydım kimseye vermezdim, ölüyorum senin için, babana gelip kızını istiyorum dersem ne tepki verir" falan diyordu kıza, sorsan arkadaş.. Whatsapp bana yönlendigi için başka sosyal medyada konuşuyorlarmış hergün kocam sadece benim aramamı yazmamı bekle diyordu kıza.. kız mesafe koymak isteyince içip mesaj atiyordu "köpek gibi içmişim tersleme beni" diyordu mesela.. kızın omzundan, boynundan yanağından öpmüş defalarca, sarılmışlar hatta işyerinde bile.. seni işyerinde hiçbir kıza değişmem diyordu mesela.. 2aya yakındır iletişimleri yok çünkü kocamın telefonunda heryerden engellemiştim hala engelde. en son facebooka girdim baktım bu kız arkadaşlıgında hemen engelledim.. kocamın 1hafta önce koyduğu kapak fotografına baktım: I'm sorry don't leave me diyordu yani özür dilerim beni bırakma, anladım ki kızla ortak şarkı gibi bişeydi kızla araları soğuk olunca bu şarkıyı göndermişti kıza ve hatta kendisi mutsuz halde şarkiyi okurken video cekmiş göstermişti kıza.. Sizce neler oluyor? Neden hala benimle evli o zaman?
Bu gece gitme
Burada bir kez daha kal
Nasıl olduğunu bana hatırlat, oh
Ve bir kez daha aşık olalım
Şimdi yanımda olmana ihtiyacım var
Beni reddettiğin zaman bu beni yırtıyor
Yalvarıyorum lütfen sadece etrafta dolaş

[Chorus]
Özür dilerim, beni bırakma, burada benimle olmanı istiyorum
Biliyorum aşkın gitti
Nefes alamıyorum, çok zayıfım, bunun kolay olmadığını biliyorum
Kocamın Kalbinde o kız mı var?