Kızlar küçümsenmek hoşunuza mı gidiyor?

Gizli Üye

Cidden anlamıyorum  Tip önemli bence, dışını beğenmediğinin içini merak etmezsiniz değil mi kızlar? Benim tipim normal ama Artım da çok (kas, kariyer, tarz, kültür vs.) benden çoook tipsizler seviliyor? Şaçma sapan insanlar seviliyor, çakma alfa, kolpacılar bile seviliyor, erkek olarak hareketlerinden anlıyoruz ne amaçla size yaklaştığınız, boş konuşan gevşekler sizelere göre "özgüvenli "isimlendirilmiş.. Bunlar çekici ama her kıza yavşamaya devam edecek biliyorsunuz değil mi? Her nefes alan kıza yürüyenler değerli mi? Ama pardon siz bunu "anlayamıyorsunuz" ağzını yayarak konuşması hoşunuza gidiyorda o adamlar eşya olarak bakıyor haberiniz olsun... Sadece yatakta zevk verenler orak bakıyorlar. Benim sevgilim "çoh eyi" aynen herkes çok iyi. Siz öyle dersiniz, adam şuradan kızı düşürdüm, x gün yatağa attım, şu kızada deneyeyim, bunada deneyeyim kafalarındalar. Hiç mi anlamıyorsunuz?
Böyle mi olalım sevilmek için? Hayattan soğudum, yaşam ihtiyacım kalmadı, her seferinde rededildim... Kendimi resmen paçavra gibi hissediyorum. O hissi yaşamadan öleceğimi bilmek çok kötü...
Hayata dair hiç bir planım sevgim yok. Yaşayan ölüyüm..., her nefes alana yürüyen karaktersizin biri olsaydım.. Biri illa olurdu. Keşke ölsem, keşke yaşamasam.. Her gün üzülmek çok acı verici. ya da sizlerin istediği gibi kolpacı biri olup kandırıp kandırıp yatağa atacağım. Bu mu değeriniz gerçekten anlamıyorum?
Ne yapayım ki?
Kızlar küçümsenmek hoşunuza mı gidiyor?
5
4
Görüşünü yaz