Sorumu detaya yazdım uzun olduğu için okuyup dürüstçe cevap verir misiniz?

Gizli Üye
Bu siteden bir kızla tanıştınız, sohbet ettiniz, telefonla konuştunuz, kızın düşüncelerinden, hayata bakış açısından, konuşmalarından, diksiyon ve ses tonundan, bilgisinden zekasından etkilendiniz. Bu kız diğer kızlar gibi lay lay lom boş bir kız değil dediniz. Yaşantısı da aykırı falan değil. Kızı tip olarak yüz olarak beğendiniz. Boyunu kilosunu söyledi ama kız dürüstçe boy ve kilosunu da söyledi. Fakat kız boy ve kilosuna göre şişman bir kız. Buluşma kararı aldınız. Kız da kabul etti. Bu kızı gördükten sonra onu beğenmeyle ilgili şişmanlıktan dolayı fikriniz değişir mi? Kız bu arada size hiç yalan çarpıtma yapmadı. Neyse onu söyledi. Boydan fotoğraf falan atmadı. Size sadece profil fotoğraflarından bir, iki tanesini attı. Kızın boy ve kilosundan dolayı fikriniz değişir mi? Bu durumda erkeğin kızın boy ve kilosunu söylemesine rağmen fikrini değiştirmesi saçmalık olmuyor mu? En başından buluşma teklif etmemesi gerekmez mi?
Eğer boy ve kilosunu biliyorsam, beğenmişsem buluşma çay kahve içmeyi teklif etmişsem fikrim değişmez. Bu kadar şeyi bilmeme rağmen buluştuktan sonra fikrimin değişmesi kıza haksızlık olur.
A seç
Boy ve kilosunu bilmeme rağmen buluşma teklif ederim çünkü merak ederim. Boy ve kilosunu bile bile buluşup fikrimin değişmesi kıza haksızlık olmaz çünkü ben bir dengesizim.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
24 gü
Boydan fotoğraf atmamamın iki sebebi var arkadaşlar: 1. Gerçekten boydan fotoğrafım yok. Ben fotoğrafı arkadaşlarımla bir yerlere gezmeye gidince onlarla birlikte çekinirim. Bir de beni tek çekin derim o kadar. Okul bittiğinden beri çok yalnız kaldım. Kimseye boydan fotoğrafımı çekin diyemedim. Gezip tozamadım da ekonomik sebeplerden dolayı arkadaş da edinemedim aynı sebepten dolayı.
2. Boydan fotoğrafı attığım zaman o fotoğrafa Photoshop yapılabilir, bir yerlerde paylaşılabilir. Bunu yaşadım.
Sorumu detaya yazdım uzun olduğu için okuyup dürüstçe cevap verir misiniz?
8
1
Görüşünü yaz