Acil yardim edin lütfen?

Gizli Üye
İnstagramdan birisiyle tanistim baya konuştuk ilerleyen zamanlarda birbirimizi sevdiğimizi anladık ve sevgili olduk bana şehirde yaşadığını söyledi sonradan itiraf ettiki ben köyde yaşıyorum aşiretimiz ailem var dedi sonumuz nası olacak dediğimde bana buraya geleceksin alışacaksın bu hayatımıza dedi benimde burada ailem var ve sorunlarım var ailesel gelemem dedim ayrıldım bunu yüzünden tartıştık ve konuşmamaya başladık aradan 2 3 ay geçince bana yazdı Ankara 'ya geliyorum askerliğim oraya çıktı seninle buluşmak istiyorum Red ettim çünkü hiç iyi kokular almiyordum askerliğinin sonlarına doğru gerçek yüzünü çıkardı tehdit etti geleceksin benimle seni zorla kaciracagim konumunu vermezsen bile bulacağım felan dedi tartıştık ağzıma geleni saydim hemen kıvırdı ve şaka yaptığını söyledi buda kurban bayramında oldu o günden buyana konuşmadık ama attığı durumlar hikayeler hiç iyi şeyler göstermiyor kendini acindiriyor ve sert paylaşımlar felan yapıyor 6 ay doldu lakin hala gitmedi ve dün durum atmış asker kıyafetiyle allahin izniyle daha büyük hayallerimiz var diye bu neden gitmedi ne yapmaya çalışıyor başıma bela olur mu?
Acil yardim edin lütfen?
7
2
Görüşünü yaz