Iyi anlaştığın ama aşk olmayan bir evlilik?

Gizli Üye
Eşimle evlenmeden önceki sevgilime çok aşıktım tam anlamıyla hayatımın aşkıydı ve hayalimdeki insandı evlenecektik fakat ailesi ile ailem anlaşamadı ve bitti, ardından ben tabi büyük bir boşluk içerisinde eşimle tanıştım sosyal mecrada, ilk başta arkadaş gibiydik sonra vakit geçirince anlaştığımızı farkettik ve evlendik, seviyorum sevmesine onunla bir ömür yaşayabilirim ama bilmiyorum tuhaf işte... Tam anlamıyla bir kontağımız yokmuş gibi hissediyorum eşimle, nebileyim uzun uzun sohbetler etmeyiz mesela tv bakarız yeriz içeriz birlikte, cinsel ilişki normal her evli gibi sadece bukadar.. Onun beni sevdiğine eminim, bunu sıkça dile getiriyor ama romantik bir insan değil, mesela sürpriz yapmaz ben de öyle bir şey meraklısı değilim ama insan nebileyim görüp özenebiliyor, sadece ilgi gösterse de yeter. Bir yere gideriz mesela her şeyi ben planlarım, ederim. İlk adımı o atmaz. Ayrıca eskiyi 4 yıl oldu hala hergün aklıma geliyor unutamıyorum... Hani derler ya aklındakiyle yaşar yanındakiyle ölürsün diye böyle olmasını istemiyorum unutmak istiyorum artık
Iyi anlaştığın ama aşk olmayan bir evlilik?
17
5
Görüşünü yaz