Bi erkek neden bunu yapar? Nolur yardimmm?

Gizli Üye
Ya bir tık uzun gelebilir ama yardıma ihtiyacım varr. Nolur biri yardım etsinn. Ya bir buçuk yıl önce falan sevgiliydik biz. Bi gidip bi geliyordu üç kere falan yaşadık bu durumu. Sonuncuda ben bitirmiycem sendeyiz demişti söz vermişti napsam güvenirsin falan diye sormuştu, iki gün sonra tekrar soğuk yapmaya başlayınca ben bitirmiştim beddua da etmiştim.
Sonrasında bi kere arkadaşı bana mesaj atmıştı onun yazdırdığına emindim cevap vermedim, bi keresinde bilmediğim numaradan limon emojisi atip merhaba yazmışlardı araştırınca kuzeni olduğunu öğrendim engelledim, bi keresinde kendi numarasından aramıştı açmamıştım, bi keresinde fakeden saçma sapan bişeyler yazdı onun olduğunu anladım cevap vermedim, bi kere ortak arkadaşımıza beni sormuştu. Dün tekrar aradı işte yine açmadım ve "arkadaşlar biri var... boşta kalinca ilk bana yazıyo🥰" diye durum paylaştım gördü ve "buse telefonlarıma baksan..." yazdı, engelledim ertesi gün engeli kaldırdım. Bugün de iki dk konuşabilir miyiz yazdı öyle konuştuk, neden yazdigini sordum "yo özür için bide ben seni gördüm" dedi, nerde gördüğünü söyledi, ama gördüğü ben degilim dhajahwksh. Taa bi yil gecti gördüysen gördün napiyim yani. Bide engel atip durma dedi. Ne yapmaya çalışıyor bu?
Bi erkek neden bunu yapar? Nolur yardimmm?
3
1
Görüşünü yaz