Onu son kez ikaz etsem mi?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba, ya benim erkek arkadaşım geçen yıl üniden mezun oldu.. kpssye girdi iyi kötü bir puan aldı ama beklediğinden düşüktü... neyse işte kışın evine döndü bak işte iş bak çalış dedim, işte kpss mülakatlarına çağırabilirler işe girsem izin alma falan bisürü şey gerekecek biraz daha bekleyeyim dedi, iyi tamam dedi. Ekim 2020'den Mart 2021'e kadar full yattı. Neyse işte Nisan gibi iş bakıyordu yaz sezonu açılır iyi bir iş bulurum diyordu, bahşişli bir iş peşinde koşturup durdu geçen aya kadar, oda olmadı hala yatıyor. Ya dedim sen bırak şu işi asgari ücretli bile olsa bir iş bul çalış dedim, 2-3 yere sordu haber bekliyorum ordan diyor. Ya insan bu kadar mı gamsız olur? Başka yerlere de bak diyorum, dur bakalım onlardan haber gelmezse bakarım diyor. Sinirden kaç gecedir gözüme uyku girmiyor bir insan bu kadar mı gamsız olur ya? O kadar yıprandım yoruldum ki artık ayrılmayı düşünüyorum. Uzun süreli birkaç yıllık bir ilişkimiz var ama yok yoruldum ya vallahi. Güya birkaç ay sonra nişan yapacaktık ama iş bulmak için bişey yapmıyor ki. Haksız mıyım ya bişey diyin? Son defa sert bir dille onu uyarsam mı?
Onu son kez ikaz etsem mi?
3
3
Görüşünü yaz