Sevgilimden bu sebepten ayrılmam doğru mu?

Cnkmre
Merhaba 2 yıllık bir ilişkim var ciddi kendimize gore tabii yakın zamanda aramızda yüzük takmaya karar aldık. instagram yüzünden bi çok kez kavga ettik ve kapatmaya karar aldik bi süredir kapalıydı bi ara açtı yanlışlıkla dedi 1 hafta bekleme süresini bekledik yine kapattı falan derken üni geçiş sınavı kötü geçti hanımefendinin bu senede 3 yıl üst üste girdi sınava kazanamadı orası bambaşka konu zaten. neyse babası bunun telefonu alarak elinden cezalandırmış güya öyle söyledi telefonuna bakıcak diye de engellemiş beni Whatsaptan messenger faceden yaziyor her neyse. Bende wp online takip programı var kacta girdi çıktı görüyorum. Telefonum yok diyor whatsapa giriyor ama ben engelliyim bilmiyor gördüğümü. Bildirim geliyor bana programdan. Neyse gitmiş instagramini da açmış hanımefendi facede ben 2 yildir onunla arkadaş değilmişim ben face kullanan biri değilim onun için açtım yeni farkettim bunu beraber fotomuzu koydum profile de facede ekledim bunu kabul etmiyor isteğimi akrabaları var diye mi acaba facesinde eklemiyor beni diye düşündüm. Böyle anlayacağınız salak enai yerine koyuluyorum geri kafalı algısı olmasın burdaki konu aptal yerine koyulmam siz olsaydınız ne yapardınız?
Güncellemeler:
1 ay
Not:Intikam önerilerinde bulunun.
Sevgilimden bu sebepten ayrılmam doğru mu?
3
7
Görüşünü yaz