Bu mesajı atsam mı? ?

Gizli Üye
8 aydır sevgiliydik ben fake hesaptan konuşuyodum fotoğrafım adım herşeyim sahteydi geçen öğrendi hiçbirşey demeden engelledi ama onu çok seviyorum lütfen kötü yorum yapmayın gerçekten seviyorum söylemeye uzak tutmaya çalıştım şimdi şöyle bişey yazayım diyorum 'Deniz biliyorum yaptığım şeyin affı ve özrü yok hatamın farkındayım konuşmak istemiyorsun biliyorum bu mesajı atmaya nasıl yüz buldum bilmiyorum çok pişmanım seni kendimden uzak tutmaya çalıştım ama yapamadım ne kendim durabildim ne seni tutabildim yapamadım sensiz affet diyemem bu mesajı da içimden geldiği için atıyorum sana tek bir konuda yalan söylemedim hislerim doğruydu bu konuda hiç yalan söylemedim çok pişmanım umarım benden sonra çok mutlu olursun çünkü sen hak ediyosun, sen benim tüm yaralarıma merhem oldun bense yara açtım tüm kalbimle özür diliyorum sadece söylemek istedim bu şekilde bitsin istemedim inan kalbim çok acıyo yaptığımın nasıl Bi şey bıraktığını anlıyorum ama bitirmek istedim hayatından gerçekten çıkıyorum hep mutlu olman tek duam bu listeyi önceden yaptım yolda dinlemen için bunları cevap vermen için yazmadım hatta cevap bile verme istersen yine engelle kendine çok iyi bak' yazıp ona yaptığım çalma listesini atsam ne düşünür çok aşığım böyle bitsin istemiyorum atsam mı? şu an çok acı çekiyorum affetmez biliyorum çok utanıyorum ve pişmanım yarın askerden dönüyo zaten listeyi o yüzden yaptım
Bu mesajı atsam mı? ?
1
1
Görüşünü yaz