Ondan hoslandığını bildiği halde seni karsılıklı takipten cıkarması?

Gizli Üye
selam, bu cocuktan 2019 yılından beri hoslanıyorum.2019 aralık ayında ben buna istek attım aynı okuldayız benim 1 üst sınıfımda beni tanımıyor etmiyor. ben de istek attım hesabını bulup öyle pek tanınan içine kapanık biri gibi görünüyordu herneyse isteğimi kabul edip geri takip etti beni birkac gun takipleştik ben yurek yiyip merhaba yazdım o da efendim yazdı merhaba demistim yazdım ben de o da merhaba yazdı tanısabilir miyiz yazıp hemen sildim utancımdan bunada bildirim gitmiş aynen söyle yazdı Tanışamayız. ben de pekii dedim beni takipten cıktı engelledi. birkac ay okulda benim ona pas vermediğimi gülüp eğlendiğimi görünce engeli kaldırdı. bana baktığını yakalıyordum cogu zaman arkadaslarımda. sonra corona cıktı 2021 yılına kadar gormedim gormedik birbirimizi bir de bu hesabını kapamıstı yeni hesap acmıs iste subatta 40 takipcisi falan var subat ayından bahsediyorum su an da temmuzdayız ve 100 takipcisi var öyle sey bi cocuk degil herneyse ben buna istek attım yuzsuz gibi o da kabul edip geri takip etti beni öyle takipleştik 1 ay tabi ben storyleri costuruyorum sonra 1 yıl sonra yzunu gorebildim bu sınav haftasında bakıslarını yakalıyorum neyse bunun arkadası istek attı bana bi sure sonra demekki konusmuslar hakkımda. ya bir de ben hala bu cocugun sesini duymadım saka gibi ama o benimkini duydu sarkı soylerken story atmıstım sonra bi gun bi baktım karsılıklı takipten cıkarmıs yani neden böyle bir sey yapmıs olabilir? ortada hicbir sey yokken? hayır yani bakıyor bana goruyorum iste boyle biz yaklasık 4 aydır takıpleşmiyoruz böyle gecen gunde arkadası bizim hıc konusup etmediğimiz halde beni yakın arkadaslara ekleyip hoslandığım cocukla bir selfie paylasmıs bu işte bir sey var ama sizin dusunceleriniz ne?
Ondan hoslandığını bildiği halde seni karsılıklı takipten cıkarması?
3
4
Görüşünü yaz