Aklı başında c! n$ell! k peşinde olmayan 27 - 32 yaş arası biri ile ciddi ilişki bulamıyorum?

Gizli Üye
Arkadaşlar burdan da çok denedim hep bı sorun var ya yaşı benden küçük ya c! nsllk peşinde kendini t@tmin edecek ya da yalancı , işsiz ve sohbeti kötü (evet denk geldi) yani bı düzgün insan bulamadm..

güzel bı sohbet ortalama bı görüntü düzenli bı geliri olan mizacı bana göre olan düşünceli anlayışlı ve evlilik düşüncesi olan kimse bulamıyorum.. burdan evliler yaşını mesleğini yalan soyleyenler oldu...

Ya ben artk istemiyorum bunu yaşamayı. Tek bı yalanım yok ama yalancılar denk geliyorum... Benim niyetim bu yaştan sonra ciddidir bunu belirtiyorum yine yalan diyolar.. napacagmi bilmiyorum.

Hayırlısıyla evlenmeyi isteyen biriyim. Amacım sadece evlilik değil ama evlenmeyi de istyorum... Öğretmenim ama atanmaya çalışıyorum 94 lyüm.

Belki benimle aynı durumda olanlar vardır. En son ki konuştuğum kişi de bana sosyal den bulma dedi. Ama reelde de kimse yok.. atanmayı bekle diyeceksiniz ama yaşım zaten 27 yi doldurcam.

Atanmak en erken 1 yıl sonra e birini gördüm tanıdım 1 yıl sürecek etti en erken 2 yıla evlilik yani 30 a gidiyorum bende biseyler yapmak istedim bunun için...

Bir de konuştuğum o kişi doğru kişi değilse başkasıyla denemek isteyeceğim o zamanda yaşım cidden geçmiş oluyor her geçen gün eş bulma ihtimalim azalıyor malum herkes genç kız peşinde.. bı akıl verebilir misiniz?
Aklı başında c! n$ell! k peşinde olmayan 27 - 32 yaş arası biri ile ciddi ilişki bulamıyorum?
22
0
Görüşünü yaz