Sizce dogru soylemiyormuyum?

Gizli Üye
Merhaba belki anlattigim olay biraz ilginc duracak ama gercekten sinirliyim. Dun esim isten geldi bende buna yemek falan verdim. Ordan burdan lafladik neyse sonra bu bana bir fikra anlatti. Hatta tam anlatmiyor fikranin onunden bir cumle soyledi guldu. Bende ne oldugunu anlamaya calisiyorum. neyse bana "iste fikra anlattilar ama kotu anlatamam" dedi. Ilgimi cekip banada soylemek istediyini anliyorum. Bende "terbiyesiz fikralari sana kim anlatiyor" dedim "ordaki isciler" dedi. Bende "anlat hadi" dedim. Bir fikra anlatti sinirim zipladi. Afedersiniz fikrada kadinin cinsel yerinden bahsediyordu. Kavga ettim "utanmiyormusun anlatmaya bunu. Siz iscilerle erkek erkeye oturup boyle seyler mi konusuyorsunuz? Digerleriniz de guluyor utanmadan oylemi? Sizin karinizda anne ablanizda da var o seyden" dedim. "Ben soylemedim orda anlattilar ben gulmedim" falan dedi. Yalan soyluyor biliyorum. Orda gulmese gelip evde de gulmezdi ve bana anlatmazdi. Gucume cok gitti erkek namuslu olmaz mi? Orda konusup gulmeleri bir ahlaksizlik gelip bana anlatmasi ayri bir ahlaksizlik. Dun gecede konustuk costum aklima geldikce sinir oluyorum. Buyuttuyumu sanmiyorum. Erkek kendi karisindaki seyden diger erkeklerle nasil konusur guler ya. Ben artik nasil hareket edecegimi bilemiyorum
Sizce dogru soylemiyormuyum?
8
3
Görüşünü yaz