Çok kararsiz kaldım yardıma ihtiyacim var.. ?

Gizli Üye
Ben 7 senedir uzun mesafe iliski yürütüyorum kendisi Türkiyede ben Almanyadayim. Cok cok acaip sekilde tartisiyoruz buna ragmen hic ayrilmadik tutuk. Ama tutan hep ben oldum. Onun tarafindan hic bir sekilde caba görmedim. Savastigini görmedim. Gecen sene onun icin Türkiyeye gelecektim istemedin beni ayrildi. Bir kerede o yazssin ugrassin diye bu defa sustum. Aradan 3 ay gecti yazmadi bana. Baskasi ile tanistim. Bu duydu ve yazmiski mutluklar engelledi. Tanistigim adam kafami dagiti unutuyordum yavas yavas sonra oda olmadi biti 3 hafta sonra aradan 2 3 ay gecti ve Türkiyen sevgilim yine geldi bana ben onunla olmak istemedim cünkü hayatimda baskasi vardi ve basima kalkar diye korktum. Bana söz verdi kalkmiyacak beni bekledigini söyledi. Tamam dedim yeniden onunla oldum. Basta iyidi sonra yine kavgalar basladi her kavgada sevgiline git sevgiline git beni aldatin bana ihanet etin. Ya sen benden ayrilmisin ne ihaneti.
Delircem her kavgada ayni. Seni istemiyorum sen dünyada en kötü insansin en irenc insansin.
Ama sonra birden Seni Seviyorum sen herseysin ben laflari kizinca öylesine söylüyorum icimden gelmiyor felan filan.

Simdi bayram tatili var kendisi mersine giti onun kafasi rahat olsun modu düsük olmasin diye ben yazmamasini söyledim egerki bensiz iyise yazmadiginda kalsin dedim.
Basta kabul etmedi senin süphelenmeni istemiyorum dedi sonra kabul eti tamam dedi konusmuyoruz. Tatil bitince yazacak belki belkide yazmaz.
Ama ben istiyormuyum böyle istemiyormuyum bilmiyorum.

Bu sene Nisan olacakti.. lütfen yardim edinn.. ne yapmam gerek :(
Güncellemeler:
11 gü
Bu arada tabiki benimde hatalarim var.. bana haber etmese mesela ne yaptigini üzerine gidiyorum. Sinir oluyorum bende tartisiyorum bu konuda.
Çok kararsiz kaldım yardıma ihtiyacim var.. ?
1
2
Görüşünü yaz