Insanlari çekici bulmuyorum ve çoğu itici geliyor?

b_16_
Geçen internette gezerken cok tatli cift videoları gordum mesela tuvba diye bir youtuber var esiyle birbirlerini cok seviyorlar. Gördüğümde aşırı kıskandim gercekten. Yalniz olmaktan sıkıldım ama yalnız olmak benim için bir tercih haline geldi düzeltemiyorum da. Mesela biriyle yazısalim 3 gün sonra onu tamamen tanıyorum önceden verecegi cevaplari da biliyorum. Sıkiyor, bunaliyorum cevap yazasim gelmiyor soğuyorum. Ya da her şey iyi gidiyor bir anda bir salaklik yapiyor ufak da olsa soğuyorum. Sevmek sevilmekten daha zor olmuyor işte kimseyi sevemiyorum. Buna dönem dönem ailem de dahil oluyor. Sosyallesme konusunda sıkıntım yok ortalamanin ustu bir gorunuse sahip baskalarina gore komik bir insanim. Ama arkadaslarimdan da sıkılıyorum. Ya onlar fark etmeden onlarla ufak etki tepki oyunlari oynuyorum ya da hiç yazmiyorum görüldü atıyorum kalıyor öyle. Ne bir yakın arkadaşım var ne de 19 yıldır 2 haftadan fazla hoşlandığım biri. Sadece hayvanlara içimden gelerek sevgi gosteriyorum. Çocuklari, bebekleri bile sevemiyorum. Ama birinden hoşlandım diyelim sanki ilk 3 gün her şey aşirı iyi gidiyor, oldu diyorum pat soğuyorum. Ben ne yapacagım bu halimle cevremdeki insanlara da umut verip gidiyormuşum gibi oluyor. Tahamulum de yok o kişide ne sinirimi bozuyorsa direkt soyluyorum yüzüne kirıliyor. Düzeltemiyorum da cok kısır bir döngudeyim. Benzer durumda olup da kurtulabilen var mı?
Insanlari çekici bulmuyorum ve çoğu itici geliyor?
10
1
Görüşünü yaz