Evli Adamla bırlıkteyım?

Gizli Üye
Öncelikle lütfen yadırgamayın kızmayın.. yanlıs oldugunu cok bılıyorum.. Benden 20 yaş büyük evlı cocuklu bı adamla bırlıkteyım değildim daha dogrusu duyguları vardı ve hep kendımden uzak tuttum.. Nefret edıyorum dedım.. Hep bana nefret etme asık olursun dıyordu Allah korusun derdım cunku oyle bır yanlıs yapacak bır kafada değildm.. Ama bu adama karsı bır şeyler hıssedıyorum ve onunla yakınlastım. Ailemle aram cok iyi değil annemle özellikle.. Cok aglatan bır annem var dıyebılırım.. Canm cok yanıyor bu adam benı o kadar iyi anlıyor kıı ıyı gelıyor bana her acıdan.. Başka kızlardan bahsedince zoruma gıdıyor bakması hosuma gıtmıyor.. Daha bugun yanındaydm... Napacagımı bılmıyorum yanlıs oldugunu bılıyorum ama bana tek ıyı gelen kişi. Uzak durmak ısterken yakınlasıyorum bu adama.. Alısıyorum, baglanıyorum.. Bır akıl verın bana.. Yuva yıkmak ıstemıyorum kesınlıkle.. En basıtınden karısını aldatan benı de aldatır bunu da bılıyorum.. Ama yapamıyorumm. 😔
Güncellemeler:
9 gü
Arkadaslar bıtmesı gerektıgını uzak durmam gerektıgını bılıyorum ama olmuyor bunun önüne gecmem için yardım ıstedım.. Boyle bır şeyın yanlıs oldugunu bılıyorum.. Sacma bır şeye kapıldım gercekten boyle bır şey yapacak bırı değildim.. Şeytana uydum..
9 gü
Yazdıgınız bütün yorumları okudum.. Tek tek cevap veremıyorum fakat sonuc aynı.. Hepinize teşekkür ederim.. Bu adam hayatımı bılıyor ve duygusal bosluguma denk geldı.. Yaptıklarım ıcın çok üzgünüm.. Yuva yıkmak ıstemem. Elımden gelenin fazlasını yapıp uzak durucam.. Terslıycem.. Bu durumda kendısı anlar ve uzak duracaktır dıye düşünüyorum.. Şeytana uydum bır yanlıs yaptım dersımı aldım.. Rabbim bır daha şaşırtmasn.. Hayırlı geceler...
Evli Adamla bırlıkteyım?
21
10
Görüşünü yaz