Ne hissettiğimi bilmiyorum, zamanla sevilir mi, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Liseden beri tanıdığım ve yıllardır benden hoşlandığını bildiğim biri var. Kendisi çok çok yakışıklı biri, hayalimdeki erkek tiplemesi bile denebilir. Sarışın mavi gözlü uzun boylu kaslı ve kusuru olmayan biri. Karakteri desen çok düzgün, olgun, anlayışlı ve mütevazi biri. Peşinde çok kız var hatta arkadaşları bile diyor senin gibi olsam hergün başka kızla olurdum ne şanslısın vs. diye ama o sıfır egolu mütevazi biri. İkimizde sanatla uğraşıyoruz, çok kültürlü de. Kısacası dört dörtlük kelimesi onun için denebilir. Bende ne buldu bilmiyorum senelerdir yazıyor bende ona ne evet ne hayır diyorum ama pekte birşey hissetmiyorum yazmazsa aklıma pek gelmiyor ama o yazınca kendimi mutlu hissediyorum. Bana ilgi göstermesi hoşuma gidiyor, direk hayır diyip böyle birini kaybetmekte istemiyorum. Sevgilim olsa güzel olur diyorum ama istek yok üşeniyorum sanki. Bugüne kadar hep karakteri bozuk erkekler yazdı, onlarla bile birlikte oldum ama onlardan bile hoşlanıp , bundan hoşlanmama sinir oluyorum bazen başıma gelenleri hakettiğimi düşünüyorum. Meğer çok alışkınmışım ben bana değer vermeyen erkeklere. Arkadaşlarım bile kızıyor, bu kafayla gidersen çok mutsuz olursun, şansını kendin reddediyorsun, senin yerinde olsam hemen evet derdim vs. diye. Ne hissettiğimi bilmiyorum, birlikte olsam zamanla sever miyim aşık olur muyum sizce?
Güncellemeler:
5 gü
Güncell
Ne hissettiğimi bilmiyorum, zamanla sevilir mi, ne yapmalıyım?
1
3
Görüşünü yaz