Gerçekten iyi Bi tavsiyesi olan var mı?

zeynepiyy
Eşim beni bayramda annenlere götürmem diyerek tehdit ediyor annemlerle evlerimiz yakın ama gitmeyeceksin diyo dün evde arkadaşları vardı onların yanında benle tartıştı üzerime boş çaydanlığı fırlattı tartışma sebebimiz beni arkadaşlarının içinde rencide etti eve geldiğinde bende herkes eşiyle ne güzel konuşuyo sen herkesin içinde bana küfür ediyorsun dedim arkadaşına telefon açtı bana böyle diyo elimde kalacak diye onların yanındada üzerime yürüdü çaydanlığı üzerime fırlattı evimizde olup biteni sürekli arkadaşlarına anlatan birisi evimizde özel kavramı yok bayramı bana zehir etti seni kalbimden sildim evin içinde arkadaş olalım diyo ailemle beni tehdit ediyor babam beni almaya geldi Bi kaç kez sıkıntımız yok her evde olur dedi ama her evde olacak şeyler değil bunlar sürekli herşeyi arkadaşlarına anlatıyo arkadaşları hanımlarına karşı çok kibar ama benim eşim sürekli beni küçük düşürüyor herkesin yanında nerden evlendim ben bunla gibi şeyler söylüyor o yüzden misafirliğe gitmek istemiyorum her gittiğim yerde küçük düşürülüyorm çünkü Bi kaç kez değil sürekli böyle oluyo çünkü geçen bayramda aynısıı yaptı her bayram ağlamaktan yoruldum gerçekten iyi Bi tavsiyeniz var mı boşanmak istiyorum şiddet gördüğüm için defalarca söyledim bura benim mahallem sana kim şahitlik edecek burda 5 kişiye bakar o 5 kişiyi ben bulurum şahit olarak sen bulamazsın diyo düşmanım mı kocam mı bilmiyorum insan karısını seni bitiririm adliyeden sizi sağ çıkarmam diye tehdit eder mi? Böyle evde huzur olur mu hiç? Anneme babama söylemek istemiyorum onları bayram günü huzursuz etmeye hakkım yok zaten babamın derdi çok annem rahatsız normal günde de söyleyemem... hiç arkadaşım yok sadece eşimin arkadaşlarıyla konuşuyorum oda mecburi gidip geldikleri için
Gerçekten iyi Bi tavsiyesi olan var mı?
14
5
Görüşünü yaz