SEVGİLİMİ UNUTAMIYORUM ACI ÇEKİYORUM NE YAPMALIYIM?

Gizli Üye
Arkadaşlar,5 aylık bir ilişkim vardı, zor bir kişiydi onu uzun zamandır aslında tanıyordum aramızda bir bağ vardı beni üzmeyi istemeyen birisi. Başlangıçta aşık olacağımı ummazdım oda bende, lakin çok bağlandım çok. Kendisi başlarda benle konuşurken zaten instagramında kadınlar vardı çevresi kalabalık gibi görünen aslında mutsuz bir kişi. Bu yüzden başta sustum düzelir dedim desteğimle, zaman geçti oda bağlandı kopamadı derken 1-2 kez sessizce çekilmişti sorunlarından sonra özürle geldi affettim derken, bundan 15 gün önce buluştuk ertesi günü instagramına baktım hala kadın ekliyordu siliyordu, sürekli birilerini ekleyip silme bağımlılığı vardı, çoğu ile konuştuğuna da eminim çünkü kızlar fotosunu beğeniyrdu oda onların 1-2 fotosunu, sessizce geri çektim kendimi o kadar acı çektim ki sebep bile sunmadım, sms attı mesafeli yazdım derken ben oralı olmayınca oda yazmayı kesti.15 gün geçti insan arar demezmi bir hata mı yaptım vs. Adam sadece uzaktan whatsap dan bakıyor geçiyor durumlarıma, hala kadın ekleyip siliyor ama içine kapanmış anladım, napmalıyım unutamıyorum onu, asla yazamam da 1 kez hal hatır sordum pişman oldum. Sizce geri dönüp pişman olur mu?
SEVGİLİMİ UNUTAMIYORUM ACI ÇEKİYORUM NE YAPMALIYIM?
2
6
Görüşünü yaz