Güvenemiyorum ama seviyorum ve bazı yanlış adımlarım, yorumlarınız neler?

Gizli Üye
Sevgilim denizci. Geçen sene instada yazdığım bir yorumun altında atışmıştık. O zamanlar 7 yıllık bir bunalımdaydım ve 2019 yılından beri kendimi düzeltmeye çabalıyordum. Tamamen yalnızdım. İnstadan okuldaki çoçuklarla tanışırım da en azından bir sevgilim olur yalnız olmam artık diye insta açtım. Çünkü oradan bunu yapan tanıdıklar vardı. Gelen dmleri değerlendirip bana uyuşan insanları araştırıyordum. Uygun olmayanları da nezaketle geri çeviriyordum. Nzik bir insanımdır. Haddimi çok bilirim. Aynı zamanda bir twitter hesabım da vardı ve oradan da ruh halimi paylaşıyordum. twitterımı insta profilime koydum ki beni merak edenler oradan daha iyi anlasın.
2020 de yorum altında nezaketli atışmamız ardından sevgilim bana dm attı. Onun denizci olduğunu öğrenince açık kapı bırakmadım. Fakat o instada şansı yaver gitmeyince benimle iletişim kurmak için twitter açmış. Oradan yazdı. Senin için açtım, gör beni artık diye. Keşke daha fazla tanımak isteseydim. Flörtleşseydım. Ama ben gerçekten çok yalnızdım ve bu bana acı veriyordu. Öyle bir boyuttaydım. O twitterdan da senin için diyince ben biri benim için kılını kıpırdatmış diyip onu kabul ettim. O an benim için kıtmetliydi.
31 aralıktan 10 nisana kadar hoş beş derken 10 Nisan da sevgili olduk. Ama o içen, din düşmanı biriymiş. Ne bileyim ben ilk anda bunları anlamıyorsun ki. Ve ben bunların da ilişkiyi şekilledireceğini bilmiyorsun. Geçmiş hayatı karanlık. Irkçı bir de. Sırf hakaret etmek için Kürt bir kızla sevgili olup b* almış. Merhamet desen sadece sevdiklerine. Yani ahlakı ahlakıma zıt. Ama çocuk yaştan beri çalışmak zorunda kalmış. Ev geçindirmiş. İş verenleri onun terbiyesini veren kişiler olmuş.
Kendi kendine dil öğrenmiş, bir sürü kitaplar okumuş. Takip ettiği yazarlar, konuşmacılar var. Ufku geniş bir olmuş ama istmediği an beni incitmesi çok kolay. Değişmeye çalıştığını görüyorum.
Bana sen bana göre çok masumsun diyor. Sana inanıyorum. Sınırlarının olması, ahlakının olması bunlara hayranlık duyuyorum diyor. Bazense beni yine böyle olduğum için küçümsüyor. Ama hata bende de vardı. Ben onun sevgisine ilgisine muhtaçtım, ve o benim ilk sevgilim yani. Onun hayatındaysa birsürü insan gelmiş geçmiş, her ülkeden genç yaşlı ne ararsanız.
O beni hep biliyor ama ben onun bana söylemek istedikleri kadarını. Bu güvenememezliğimden ötürü bir sürü kavgalarımız oldu. Hep ben başlattım. Hep ayrılmak istedim. Ama şimdi bağlandım ve korktuğum bir noktadayım. Keşke daha gamsız ve kendime düşkün olsaydım. O bazı kızlar var ya erkeği parmağında oynatıyor, g* dona kadar kendi istekleriyle adamlar veriyorlar, onlar gibi olabilseydim keşke.

Paranoyalarımı, özgüvensizliklerimi bir kenera bırakmaya karar verdim. Ama ona sırf twitterdan da yazdı diye şans verdiğim için pişmanım. Sınırlarımı bilerek ve koruyarak bir ilişkiye başlayabilirdim. Böylece ne hasta gibi bağlanırdım ne de bu kadar güvensiz ve kendimi onun toprağında tutuklu hissederdim.
Güncellemeler:
7 ay
Onu seviyorum, ama bu ilşki de düzeltmem gereken çok fazla başlangıç hatası yaptım. Sınırlarım kayboldu. Bu çalışacağı son sezon, başka iş yapacak. Ve biz evlilik hayali kuruyoruz. Onu bu hayal bir çok yanlıştan koruyor. Ama bu bence cılız bir sebep. Bu beni korkutuyor. Derdim büyük ama çekip gidemeyecek kadar çok seviyorum
Güvenemiyorum ama seviyorum ve bazı yanlış adımlarım, yorumlarınız neler?
4
3
Görüşünü yaz