Hoşlandığım bey ağırdan mı alıyor? Karşılıklı bir hoşlantı var ama mesaj atmıyor sosyal medyadan eklemiyor neden?

Ziccuki
Biri var yeni tanıştık. Daha önce birbirimizi hiç görmemiştik. İkimizde birbirimizden etkilendik. Onu anladım bakışlarından benimle ilgili merak edip sorduğu sorulardan vs. Numaramı da bir bahaneyle aldı, bir yerde oturup kahve içtik bir dahaki kahve için de benden söz aldı haberkeşiriz dedi 2 gün önce. İkimiz de çalıştığımız için muhtemelen haftasonunu bekliyor kahveye çıkarmak için.
1. si şu ana kadar hiç araşmadık, mesajlaşmadık. Haftasonuna daha çok var o zamana kadar haberleşmeyeceğiz gibi görünüyor çünkü kendisi mesaj atmıyor aramıyor hiçbir şekilde. Ben de atmıyorum.
2. si herhangi bir sosyal platformdan eklemedi. ( Kendisinin instagramda takipçisi ve takip ettiği kişi sayısı fazla bayağı.)
3. Yakışıklılığının farkında 🙄 biraz totosunu kaldırmışlar belli 😒 kendisi doktor
Biz de boş değiliz hani
maşallah.. doktorum güzelim gayet hoş bir fiziğim var, hoşsohbetim, güleryüzlüyüm, espriliyim… Sıkıntı şu biraz tez canlıyım. Ona belli etmedim ama ben istiyorum ki mesaj atsın, eklesin, iletişim kursun. Ama O bunları yapmıyor sizce hayatında biri var da benimle tanışınca aklı karıştı, beni yedekte mi tutmak istiyor yoksa ağırdan mı alıyor
Bu arada takipçisi ve takip ettikleri artıyor aktif kullanıyor sosyal medyayı Sizce ne yapmalıyım beni yedekte tuttuğunu düşünerek paranoya mı yapıyorum?
Hoşlandığım bey ağırdan mı alıyor? Karşılıklı bir hoşlantı var ama mesaj atmıyor sosyal medyadan eklemiyor neden?
6
4
Görüşünü yaz