Acil yardımınıza ihtiyacım car?

karamkrizzi
selam arkadaşlar hiç konuşabileceğim birisi yok biraz akıl almaya ihtiyacım var tam detayları bilmiyorum bildiğim kadarını anlatacağım. Sevgilimle 7 aydır birlikte 8 yıldır tanışıyoruz arada kavga ediyoruz ve sesimiz yükseliyor bugün o baya sinirlendi teknil olarak beni yanlış anladı ama o an öyle olmuyor, biraz karıştı ortalık bende de hata var bu arada telefonuda parçalamış neyse sorun burada değil. Konu annesine kadar gitti daha doğrusu bağırışını komşu duymuş annesine demiş annesi beni aradı sende olan eşyaları ne varsa ver oda versin hatta dükkana bana getir seni bekliyorum dedi bitti ilişkiniz dedi ben annesiniz sizi anlıyorum dedim oğlum üzülmesin vs dedi haklısınız dedim bende bi eşyası yok dedim falan bi kaç bişi sordu o sıra telefon suratıma kapandı geri aradım sevgilim açtı annesi arkadan sustum kaç aydır diyordu sevgilim sen karışma dedi kapattı suratıma konuşma yeri üzerinden konuştuk bana karşıymış annesi artık bana telefon almalıyız dedi sevgilim herneyse eylül ayında üniye gidicez o zaman rahatlıcaz evden gittiğimde diyor bilmiyorum çok endişeliyim erkek arkadaşımı çok seviyorum bitsin istemiyorum ama onu üzmekde istemiyorum beni herkesden çok önemsiyor annesinden bile ama ben endişeliyim aile bozan olmak istemiyorum annesiz büyüyen aile ilişkisi olmayan bi kız olarak..
annesi bana şu an karşı olabilir oğlunun arada sinirlenip üzüldüğünü kimse görmek istemez ama ne yapmalıyım ayrılmak istemiyorum ama ne yapsam bilmiyorum ordaki konuşmaları pek bilmiyorum sabah buluşucaz konuşucaz her şeyi öğreneceğim.
biraz fazla yazdım ama lütfen akıl verin bana buna ihtiyacım var, teşekkürler
Acil yardımınıza ihtiyacım car?
4
2
Görüşünü yaz