Neden evde kalmış olabilirim?

Selenko898988
Arkadaşlar merhaba,
Sene itibarıyle 32 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum iyi okuldan mezunum ama hayrını göremedim markette çalışıyorum. Sözde mağaxa yöneticisiyim yönetici mi anahtar taşıyan bekçi mi belli değil neyse. 1.75 boylarında sarı saçlı beyaz tenli ben her ne kadar kendimi güzel bulmasam da hangi ortama girersem herkes bi bakar fiziğim düzgündür. Fakat mesela iş arkadaşıma bakıyorum kültürsüz hobisi bile olmayan kız, zengin ona göre yakışıklı çocuğun her hafta evine gitti 2-3 gün kaldı şu an olmaz dediğimiz ilişkide çocuk ciddi düşünüyormuş hiçbir uyumlu kriterleri olmadığı halde. Bense kimsenin parasına birşeyine göz dikmem senelerdir namusumu korumaya çalıştım, tenis oynuyorum resim yapıyorum sosyalimdir kitap okurum. Fakat karşıma çıkan 1-2 aşırı cimri ve hoşlanmadığım kişi dışında kimse benle ciddi düşünmüyor. En yakın zamanda bi arkadaş birini önerdi buluştuk. Beni 2 km yol yürüttü arabasına kadar. Sonra çay bahçesi tarzı kırovari kafede oturduk zoraki hesabı ödedi kalktık.2. Görüşmede bana gel dedi. Kısmetim mi kapalı yoksa bu devirde yatıp kalkkanlar mı yaranıyor anlamadım dış görünüşüm gösterişli diye yatak çağrıştırıyor olabilirim ama ben bunlara yüz versem de benden hevesini alıp şutlarlar yine kimse ciddi düşünmez. Kısmetim mi kapalı yoksa tövbe estf kadersiz miyim anlamadım. Başta evlilik ciddiyet konusu açıyorum olmuyor hiç açmıyorum 2 senedir konuştuğum oluyor yine olmuyor. Nerde hata yapıyorum anlamadım. Hayat bu evde kalmak diye birşey kalmadı bu devirde ama kime baksam herkesin bu yaşlarda hep evliliği ya da ciddi ilişkisi var
Neden evde kalmış olabilirim?
16
3
Görüşünü yaz